משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > עיצוב משרדים >

 

 

עיצוב משרדים

 

אדריכלים ומעצבי פנים מובילים מרבים לתכנן לא רק בתים יוקרתיים אלא גם עיצוב פנים משרדים. למותר לציין כי עיצוב משרדים יוקרתיים איננו דבר של מה בכך. זה לא רק חומרים מובחרים. לצד שימוש בחומרים מן המעלה הראשונה, יש לבנות קונספט אדריכלות משרדים שיתפוס את המהות של המשרד ויתאים לרוחו של בעלי הבית אך יקבל בברכה גם את הלקוחות המזדמנים לשם.

 

עיצוב משרדים בסגנון הקו הנקי – זה מה שהולך היום


גם עיצוב פנים משרדים ברמה הכי גבוהה לא יהיה מנותק מהמגמה הרווחת (וגם בהחלט חיובית) של אדריכלות משרדים המתבססת על הקו הנקי. עיצוב משרדים יוקרתי בקו נקי מסייע לשמור על מיקוד ועל זהות. אין זאת אומרת כי לא ניתן למצוא משרדים מעוצבים בסגנון יותר אקלקטי עם שולחנות משרדיים שונים, אבל אלה הם המיעוט וראוי כי זה יתבצע מתוך שיקול דעת. אחרי הכל, גם המשרד הכי יוקרתי צריך לשדר לא רק ענייניות אלא גם נינוחות. תכנון משרדים בקו נקי יכלול למשל שימוש בחיפויי קירות מרהיבים ושילובי פרקטים. שטיחים מקיר לקיר במגוון צבעים? זה דוגמא הפוכה לחלוטין לקו נקי ויוקרתי המקובל והנינוח. 


כניסה מחבקת לאווירה אישית


קונספט שהיה מקובל בעבר גרס כי עיצוב פנים משרדים יוקרתי צריך לשדר מן משהו מנוכר, אפשר לומר אפילו קר. גם משרד מאוד מהודר יכול להעביר מסר איכותי ביותר אבל לא יהיה זה רעיון מוצלח להדגיש ניכור. עיצוב משרדים יוקרתי לעילא ולעילא מחלק מבחינה קונספטואלית את המשרד לכמה חלקים. ישנם אזורי העבודה שיעוצבו באופן פונקציונלי יותר. ישנם איזורי הישיבות שבהם יש לייצר אווירה עיצובית רשמית ובמקביל, קיים אזור הכניסה. תכנון משרדים כך שהכניסה למשרד מעוצבת על הצד הטוב ביותר כאשר מדגישים בה מוטיבים בין אישיים, לפעמים אפילו מברכים ומחבקים. עיצוב אזור זה של המשרד נועד ליצר את החיבור ההדרגתי בין ה"חוץ" לבין ה"פנים". התאורה צריכה להיות רכה ולא מסנוורת. כורסאות נוחות או כסאות צריכים לקבל את פני הבאים, כשיש עדיפות לסגנון עיצוב משרד מודרני, יעיל וכאמור, לא מנוכר.

 

עיצוב פנים משרדים

 

 


שוברים מסגרות


יודגש כי עיצוב משרד מודרני, גם אם יוקרתי ביותר, מאופיין בדרך כלל באלמנט שניתן לכנות אותו "שובר מסגרות". בהחלט יתכן כי הקו המועדף על בעל המשרד יהיה עיצוב פנים משרדים המכיל כרום מתכתי ותכליתי. יתכן שהעיצוב המועדף יהיה חופשי ופחות רשמי. יתכן גם שיהיה זה עיצוב פרוע במכוון, עיצוב משרדים מודרני יצירתי שנועד לשבור כל מסגרת ולהדגיש כי כאן הדמיון עובד שעות נוספות (מאפיין בולט במשרדי פרסום וקופירייטינג). אבל לא משנה מהו העיצוב הנבחר, כדאי תמיד לכלול אלמנט מסוים שישבור את הקו המרכזי. למשל, אם קירות המשרד צבועים בצבע סולידי או שהריהוט הנבחר הינו קלאסי באופיו, שילוב של כתמי צבע באמצעות תמונה או תאורה ייחודית יספק טוויסט ראוי. תכנון משרדים נכון מבחינה אדריכלית מאפשר להוציא את המירב מהמבנה ולמקסם את תהליך עיצוב משרדים יוקרתי.


פתיחות – כי אין לכם מה להסתיר


עוד דבר שנחשב למקובל מאוד בתחום עיצוב משרדים יוקרתי כיום זה להעדיף עיצוב פתוח. אדריכלות משרדים, במיוחד של משרדים ייצוגיים, גורסת כי משרד בעל חלל פתוח משדר מסר מאוד חיובי ללקוחות וגם לעובדים. אין ספק כי חללי העבודה האישיים כבודם במקומם מונח, אבל זו קונספט אחר. ככלל, חלל גדול, רחב ופתוח נחשב למאוד חיובי. כמובן, ניתן לשלב בין פרטיות לבין פתיחות, כאשר העיצוב כולל מחיצות חצויות או דלתות מבודדות רעש איכותיות, יכולות להוות כפתרון נפלא למשרדים, מה שיבטיח עבודה בתנאים יותר טובים.

 

עיצוב משרדים יוקרתי

   

משרדים נוספים שעיצבנו

 

עיצוב משרדים יוקרתי

עיצוב משרד יוקרתי בבית בפרטי

עיצוב משרד עורכי דין

עיצוב פינת המתנה למשרד

עיצוב משרדי יוקרה

עיצוב משרד יוקרתי

ראו גם: עיצוב פנים יוקרתי | מעצבת פנים בשרון | עיצוב קליניקה

 
לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר