משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > משרד אדריכלים ברמת השרון >

 

 

משרד אדריכלים ברמת השרון

 

אנו שותפים לגישה הגורסת כי כאשר נכנסים הביתה צריך להרגיש משהו מיוחד. עם כל הכבוד לקבלנים הבונים את בתינו, הם אינם יכולים להציע סביבת מגורים התפורה למי מידה. גם ברמת השרון כבר מבינים זאת והרבה מאוד מעצבי פנים ברמת השרון וכן גם אדריכלים מדווחים על עליה בביקוש לשירותיהם.
ולא צריך לסמוך אך ורק על דבריהם של מעצבים ושל אדריכלים. די בכך שתבצעו חיפוש זריז בגוגל, תחת ביטוי כדוגמת אדריכלים רמת השרון על מנת להביט בשפע התוצאות המגוונות. אבל השפע הזה בהחלט עשוי לסחרר את החושים. אנו מזמינים אתכם להעיף מבט באתר המושקע של ליליאן בן שוהם. ליליאן, בעלת תואר שני באדריכלות ובעלת משרד אדריכלות משגשג מתמחה בהגשמה. בכל יום ויום היא מגשימה את עצמה מבחינה מקצועית, בה בשעה שהיא מגשימה את חלומם של לקוחותיה. חלום לבית מעוצב או קליניקה מרהיבה. חלום לסביבה הרמונית באמת, לבית שבאמת מוכיח שוב ושוב עד כמה העיצוב משפיע על חיינו.

 

עיצוב פנים ברמת השרון


עיצוב טרנדי – נכון או לא נכון


אנו נתקלים לעיתים באנשים המבקשים לעצב את ביתם ברוח הזמנים האלה, ב"רוח התקופה" או בהתאם לטרנד מסוג כזה או מסוג אחר. אם גישה כזאת נראית לכם לעניין, אתם חלק מהגישה המאוד מקובלת. אבל חשוב לזכור כי גם אם עיצוב פנים ברמת השרון באופן טרנדי זה דבר אפשרי, לא תמיד זהו הדבר הנכון.
ליליאן בן שוהם הינה מעצבת פנים ברמת השרון, כזאת שכבר ראתה הכל, שמעה הכל וחוותה הכל. מעצבת שמאחוריה מעל ל-20 שנות ניסיון והיד עוד נטויה. עיצוב טרנדי, ואפשר לציין כדוגמא לכך את טרנד העיצוב הכפרי, יהיה הדבר הנכון בתנאי אחד. התנאי הוא שזהו העיצוב שבאמת מתחברים אליו מבפנים ולא בגלל ש"כולם עושים את זה". ודרך אגב, ממש לא כולם עושים את זה כך. הרבה יותר נכון יהיה לגבש עם משרד אדריכלים רמת השרון, קונספט שעימו תרגישו בנוח ביום יום שלכם. שילוב של פונקציונליות, חן, יופי וסגנון השזורים יחד באווירה הרצויה לכם – כך מגיעים לתוצאה משביעת רצון, תוצאה יפה ומרגשת. עבורכם. בשבילכם. למענכם.

 

אדריכלים רמת השרון

 

עיצוב אדריכלי מרהיב ומדויק


יתכן שזה עתה עברתם לבית חדש או קניתם בית יוקרתי מדי שניה ואתם רוצים לבצע התאמות ועיצוב קפדני. יתכן שאתם בונים את בית חלומותיכם ורוצים משהו מיוחד, אבל מתקשים להגדיר אותו אפילו לעצמכם. אולי יש לכם חזון אבל אינכם רוצים לעשות טעויות ואתם רוצים עיצוב מרהיב ומדויק. עיצוב פנים משרד ברמת השרון: ליליאן בן שוהם, אדריכלית ומעצבת פנים מזמינה אתכם לפגישת היכרות באווירה נעימה במשרד אדריכלים ברמת השרון מנוסה ומבריק. מומלץ להגיע עם רשימת שאלות או דברים המצריכים מבחינתכם התעמקות, אך זה לא חובה. בואו להתרשם ממקצועיות ואהבה לעיצוב, שהוקצעו והתחדדו לאורך יותר מעשרים שנות פעילות פוריות עם מגוון לקוחות.

 

 

ראו גם: מעצבת פנים בשרון | אדריכלות פנים

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר