משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > אדריכלות בתים >

 

 

אדריכלות בתים

 

 

 

מהו בית? בית זה יותר מאשר אוסף בלתי מאורגן של חדרים, אפילו אם הם פונקציונליים כדבעי. בית זה הרבה יותר מרצפה ותקרה וקירות או נישות מגבס ורצפת פרקט יפה. אדריכלות בתים במיטבה נועדה לייצר חווית מגורים המותאמת אישית. חוויית מגורים הנשענת על מה שרצוי ללקוח, תוך תרגום הרצונות הללו לכדי תכנון מרהיב ואיכותי. מה הלקוח אוהב? אילו מוטיבים מדברים אליו? עד כמה הלקוח אוהב לשבור מסגרות (אם בכלל)? תכנון אדריכלי, בפרט של בתי יוקרה ואדריכלות לבתים פרטיים חייב להתבסס על היבטים אלה ועל אחרים, כחלק מההיערכות הראויה.


אדריכלות בתים יוקרתיים


אדריכלות לבתי יוקרה לא הולכת לשום מקום ללא אותם אדריכלי יוקרה שידעו להוציא מתחת לידיהם תכנון לעילא. אבל מיהם בעצם אדריכלי הבתים שיעזרו לכם להגיע אל בית החלומות המעוצב לתפארת? אלו אדריכלים שרכשו לעצמם שם כמובילים, אבל לא רק זה מה שחשוב. חשוב כי יהיו אלה אנשי מקצוע מעודכנים, עדכניים, כאלה שלא מהססים להביע את דעתם אבל יודעים מתי לסגת לאחור ולתת את הכבוד לרצון של הלקוח.

 


במידה מסוימת, אדריכלות בית פרטי לא יכולה להיות במיטבה כשהיא מלווה באגו גדול מדי של האדריכל. זה לא הגון כלפי הלקוח, במיוחד כאשר על הפרק עומד עיצוב ותכנון של בית יוקרה ובתי פרטי מושקע. האדריכל המומלץ יוכל להציג לפני לקוחותיו מגוון פרויקטים שיועילו בכמה היבטים. הפרויקטים הללו מגלים באופן חד משמעי מהן היכולות ומהם הביצועים. הפרויקטים הללו יכולים להעניק ללקוחות השראה. אך אסור כי הדבר יטשטש את אותם הדברים החשובים ללקוחות, בליבם פנימה. למשל, גם אם האדריכל סבור כי לבית מסוים נדרשת חזית מרשימה בסגנון אר דקו, יתכן והלקוח דווקא מעוניין בבית שחזיתו מגלמת דבר מה שונה לחלוטין.

 

 אדריכלות בית פרטי

 


זרימה ואור טבעי בעיצוב אדריכלי


יש הרבה מאוד אלמנטים שבהם יכולים להשתמש אדריכלי יוקרה בבואם להציג את חווית המגורים האולטימטיבית. בין היתר, הם עשויים להציע שימוש בחיפויי שיש מעולים ופתיחת צהרים (חלונות) ייחודיים. מקום של כבוד שמור לעיצוב המקנה תחושה של זרימה ושלמות. דבר חיוני יהיה לאפשר הרבה כניסה של אור טבעי וגם אוויר. תקרות מוגבהות מקבלות על פי רוב עדיפות על פני חללים נמוכים ובמידת האפשר, ניתן להציע גם הוספת חצאי קומות או קומת גלריה. על מנת להשיג עיצוב פתוח, מקובל לשלב חלונות רחבים, שיכולים ליצור הרמוניה מושלמת יותר בין המרחב החיצוני לבין המרחב הפנימי.

 

בנוסף, באמצעות טכניקות אדריכליות המותאמות לבתים יוקרתיים, ניתן לעצב שילובי קונספט בחלקי הבית השונים. סגנון אקלקטי, שבעבר נחשב לפחות מקובל, בהחלט יכול להצביע על טעם טוב כאשר עושים זאת כראוי. עוד דבר שיש לשים עליו דגש זהו שימוש נכון בגופי תאורה. זו תורה בפני עצמה ויש אדריכלים אשר מגלים בכך בקיאות יוצאת מן הכלל. ליליאן בן שוהם אדריכלית בתים מהשורה הראשונה בעלת ניסיון רב בתכנון אדריכלי לבתים פרטיים ובתי יוקרה תעניק לכם את השירות המקצועי ביותר והנכון ביותר עבורכם.

 

 

ראו גם עיצוב בתים | אדריכלות פנים | עיצוב בתים פרטיים

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר