משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > תכנון חדרי אמבטיה ושירותים >

 

 

תכנון חדרי אמבטיה ושירותים

 

בכל תכנון אדריכלי של בתים מתבקש תכנון מוקפד של כל חלל וחלל בתחומי הבית. בתכנון אדריכלי תהיה חשיבות לשילוב של צרכי הדיירים יחד עם כל מה שהחלל מציע, זה יבוא לידי ביטוי הן בחדרי המגורים של הבית במטבח, באמבטיה ובשירותים. חדר האמבטיה והשירותים נחשבים לחללים אינטימיים במיוחד ושיש בהם פעילות רבה של כל הדיירים מדי יום, ורק תכנון אדריכלי מקצועי ומנוסה ידע כיצד להפוך את החללים הללו לחללים פרקטיים ויחד עם זאת מזמינים במיוחד.

 

היום אדריכלים דואגים לעצב כל חלל לרבות חלל אמבטיה ושירותים, ביתר מקוריות וליצור בהם אווירה שמספקת השראה בזמן בו אנו מתייחדים עם עצמנו ושוהים בחלל שדורש אווירה אינטימית. עיצוב אמבטיה ושירותים באים היום במגוון רחב של עיצובים ובסיס השיקולים שינחה כל אדריכל מיומן יהיה הקו העיצובי שלהם שישתווה לצרכים ולהעדפות של כל דיירי הבית.

 

חדר רחצה איכותי


בעבר היה מקובל לעצב את חדרי האמבטיה בקו נקי ללא שום תוספות או דקורטיביות והדגש היה ניכר בעיקר על ניקיון וסטריליות, אך מאז השתנו היוצרות ותכנון חדר אמבטיה מקבל חשיבות גדולה כשהוא הופך להיות חלק אינטגרלי לחלוטין מכל הקו העיצובי של הבית. היום תוכלו לראות חדרי רחצה יוקרתיים בעלי מקוריות ויצירתיות רבה, שהפכו את חלל השירותים והאמבטיה לסוג חללים, שלא פעם נמצא עצמנו, חושקים לברוח אליהם.

 

עיצוב מודרני ואסקפיסטי

 

היום כמו בכל תחום עיצוב בתים תחפש מעצבת פנים או אדריכל מנוסה לצאת מתוך הקופסא ולהביע מסר ואמירה מתוחכמת בכל חלל, וכל אחד יעשה הכל על מנת להטמיע את הסגנון והאופי שלו גם בחדר האמבטיה והשירותים. חלל השירותים וגם האמבטיה אלו חללים שבהם נצליח לקבל רגע אחד מרגוע לעצמנו, נוכל לשטוף את כל היום מעלינו ולנקות את הראש.

 

עיצוב חדרי רחצה ושירותים

 

זה לא מכבר שכלים סניטריים (אסלה, כיור, ברזים וכו') הפכו להיות כלים דקורטיביים לכל דבר ויש מבחר עצום לכל אלה. חדרי אמבטיה מודרניים ניחנים בחומרים רבים ובטכניקות עיצוב חדשניות עם חומרי גלם כמו זכוכית, קרמיקה איכותית, אבן וכו'. יותר ויותר נראה כי יש דרישה לחללים מעוצבים לרבות אמבטיה ושירותים, ולזה מתבקש תכנון הולם והן תקציב שיאפשר חלל מרחבי מפנק ומרגיע.

 

עיצוב אדריכלי מהודק ומקצועי


מומלץ יהיה לתכנן חדר רחצה מעוצב החל משלב תכנון כל הארונות, התאורה והרצפה. אדריכל יכול לחשוב על מגוון של חיפויים שמתאימים לחלל גדוש בלחות, חיפויים בעלי דוגמאות וטקסטורות יפות ומיוחדות. חיפוי אמבטיה יכול לשדרג את החלל ולתת לו נפח יוקרתי ומרשים. כמו כן, אדריכל יודע אילו חומרים נכונים לחלל זה, איך להנגיש את האלמנטים החשובים לכל דייר מדיריי הבית. הוא מכיר את האילוצים ויודע איך לעקוף אותם ולתת להם את המענה הטוב ביותר.

 

ראו גם: תכנון אדריכלי לדירות יוקרה

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר