משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > תהליך העבודה מול מעצבת פנים - כל השלבים מא' ועד ת' >

 

 

תהליך העבודה מול מעצבת פנים - כל השלבים מא' ועד ת'

 

עיצוב פנים מודרני הוא תהליך עבודה יצירתי ומאתגר המיועד לצרכי עיצוב פנים החלל בהתאם לסוג ואופי החלל, גודלו, מטרות השימוש בו וצרכי הלקוח. כאשר מדברים על עיצוב בית פרטי מדברים על תהליך עבודה המיועד ליצירת סביבת מגורים מודרנית ומעוצבת המותאמת לכל צרכי המגורים של הדיירים. הליכי תכנון ועיצוב פנים של בתים פרטיים ודירות מגורים, מיושמים על ידי מעצבת פנים כזה או אחר המתמחה בשירותי אדריכלות ועיצוב פנים לסקטור הפרטי עם דגש להתמחות מקצועית בתחום עיצוב פנים לסביבת המגורים המודרנית.

 

תהליך העבודה מול מעצבות פנים - מה הוא כולל?

 

העבודה מול מעצבת פנים מובילה בתחום עיצוב פנים מודרני לדירות מגורים ובתים פרטיים, מורכבת ממספר שלבים מקצועיים שכל אחד מהם נועד להבטיח לכם את סביבת המגורים המותאמת ביותר לצרכי המחייה היומיומיים ולהעדפות הטעם והסטייל שלכם, כאשר בין יתר שלבי העבודה המרכזיים תוכלו למצוא:

 

- פגישת היכרות מוקדמת שנועדה לאפיין את צרכי המחייה היומיומיים שלכם בהתאם לתנאי השטח של הדירה או בית המגורים הפרטי.

 

- מדידות מקצועית של שטח הבית/דירה על כל חלקיו השונים

 

- הצגת רעיונות קונספטואליים לצרכי עיצוב החלל והכנת סקיצות ראשוניות של עיצוב חלל הפנים לצורך בחירה משותפת של הקו העיצובי המועדף עליכם והתואם את כל צרכי המחייה היומיומיים שלכם.

 

- הכנת פרוגראמה תכנונית המותאמת לקו העיצובי הנבחר - תכנית זו נועדה לצורך מתן הנחיות מקצועיות לקבלני הביצוע האחראיים על ביצוע העבודות בפועל, כאשר התכנית כוללת בתוכה פירוט מורחב ומדויק על כל אחד מהחללים השונים בשטח הבית/דירה וההקשר העיצובי ביניהם. בנוסף, ה-פרוגראמה נועדה לצרכי הגדרת חומרי הגלם בהם ייעשה שימוש, הגדרת שיטת הבנייה הנדרשת והגדרת מרכיבים מקצועיים נוספים שנועדו לסייע לקבלני הביצוע לבצע את עבודתם בהתאמה מדויקת לתכנית האדריכלית והעיצובית של סביבת המגורים.

 

- פיקוח הדוק אחר העבודה תוך הגדרת לוחות זמנים.

 

- ליווי וסיוע מקצועי לצרכי בחירת מערכות האבזור ופריטי הריהוט המותאמים לקו העיצוב של חלל הפנים.

 

בחירת מעצבת פנים לעיצוב בית מודרני - כיצד?

 

 על מנת להבטיח לעצמכם סביבת מגורים מודרנית ומעוצבת במסגרת הליכי תכנון ועיצוב פנים על ידי מעצבת פנים מובילה בתחומה, קיימת חשיבות רבה לבחירה נכונה של זהות המעצבת. לצורך כך, מומלץ להתייחס למספר פרמטרים מקצועיים מרכזיים כגון: וותק וניסיון מקצועי בתחום עיצוב פנים מודרני לדירות מגורים ובתים פרטיים, היקף השירותים המקצועיים המוצעים לכם על ידי מעצבת הפנים לאורך כל שלבי העבודה, התרשמות אישית מהפרויקטים השונים אותם ביצעה המעצבת בעבר ובהווה, וכמובן, הדינאמיקה האישית הנוצרת ביניכם לבין המעצבת במהלך פגישת ההיכרות המקדימה. כמו כן, אנו ממליצים לכם ליצור קשר עם לקוחותיה של מעצבת הפנים בעבר ובהווה על מנת לשמוע מהם על שביעות רצונם מתהליך העבודה והתוצאה הסופית. שיהיה בהצלחה!

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר