משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > שימוש באור טבעי לעיצוב הבית >

 

 

שימוש באור טבעי לעיצוב הבית

 

כשמעצבים את הבית צריך לתכנן כל פרט היטב

עיצוב הבית שלכם הוא אחד התהליכים החשובים ביותר בחיים שלכם – משום שמדובר במרחב היום יומי והבסיסי ביותר בחיים שלכם, ואתם רוצים שהוא יהיה כמה שיותר מעוצב וכמה שיותר נוח ונעים לאורך שנים רבות של מגורים. ההשקעה שלכם בבית היא עצומה – ואתם רוצים לקבל תמורה איכותית עבור ההשקעה שלכם. בתהליך זה ישנם פרטים רבים שצריך לתכנן ושצריך להתחשב בהם – ואחד הפרטים החשובים שצריך להכיר ולדעת ליישם הוא שימוש באור טבעי.

 

כיצד משתמשים באור טבעי בתהליך עיצוב הבית?

השימוש באור טבעי הוא מובן מאליו, שכן האור הטבעי מגיע לבית שלנו דרך הפתחים המחברים את הבית לחוץ – כאשר הכוונה היא בעיקר לחלונות ולדלתות גישה למרפסת ולחצר. עיצוב פנים יוקרתי חייב לקחת בחשבון את כיווני האור הטבעי בהתאם לשעות היום, ולדעת כיצד לתכנן את מרחבי הבית השונים בהתאם לפתחי האור הטבעי לאורך היממה, ובהתאם לנוחות של השהייה במרחב כתלות ברמת האור הטבעי בו. בעיצוב בתים פרטיים, במיוחד, יש לכך חשיבות רבה, משום שמדובר בבתים בהם יהיו חלונות ופתחים מכל כיווני המצפן – וצריך לדעת כיצד לנצל אותם בצורה היעילה ביותר.

 

שימוש באור טבעי בעיצוב פנים

 

היתרונות של אור טבעי, והדרך הנכונה ליישם אותו בבית

ראשית, חשוב להבין כי אור טבעי הוא האור האיכותי ביותר עבור תאורה ועבור איכות חיים גבוהה. ככל שהמרחב מואר יותר, כך נוח יותר לשהות בו לאורך שעות היום, והדבר גם חוסך בחשבון החשמל על תאורה מלאכותית. אלמנטים עיצוביים שונים עושים שימוש גם הם באור טבעי, בין אם מדובר בצמחייה שאנחנו מכניסים בעציצים לבית ובין אם מדובר בשילובים שונים של צבעים ושל אלמנטים אסתטיים שצריכים אור טבעי בכדי להיראות כמה שיותר טוב. מומחים בתחום האדריכלות פנים מבינים זאת היטב, והם יתכננו את המרחבים השונים בבית כך שהם ינצלו בצורה הטובה ביותר את האור הטבעי שמגיע אליהם.

 

תהליך עיצוב פנים מקצועי חייב לכלול גם התחשבות באור טבעי

כשאתם פונים למעצב או מעצבת פנים עבור עיצוב הבית שלכם, חשוב מאוד שהם ידעו כיצד לנצל את האור הטבעי בבית שלכם בצורה הטובה ביותר בכדי להקנות לו את האסתטיקה ואת איכות החיים הגבוהים ביותר. מעצבי פנים שמתייחסים לפרמטר הזה בצורה מקצועית מעידים לכם בצורה חד משמעית על איכות העבודה שלהם – והדבר הולך יד ביד עם עוד מרכיבים חשובים רבים שאליהם חשוב להתייחס בתהליך עיצוב הבית שלכם, עבורו אתם זקוקים לטובים ביותר.

 

בכל שאלה בנושא ניתן לפנות אלינו באמצעות טופס צור קשר

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר