משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > עיצוב פנים כפרי >

 

 

עיצוב פנים כפרי

 

עיצוב כפרי איננו מבוסס רק על המקום שבו אתם גרים. לא חייבים לגור סמוך לנחל מפכה או להרים הנשקפים מהחלון. רבים הם המעדיפים עיצוב פנים כפרי, גם אם אינם גרים בכפר, גם אם הם מתגוררים דווקא בעיר סואנת (ואולי אפילו דווקא בשל כך). יש בהחלט מן ההיגיון כי משום הסביבה האורבנית המנותקת מן השורשים הטבעיים שלנו גוברת הדרישה למשהו שונה. מן עיצוב הרמוני, חם ומואר, עיצוב בית בסגנון כפרי הממלא את הלב בשמחה אמיתית.

 

עיצוב כפרי מודרני


עיצוב בית בסגנון כפרי איננו חייב להתבסס דווקא על קו מסורתי מימים ימימה. למעשה, אדריכלים מובילים מספרים כי הדבר הנכון עבור מרבית האנשים הוא השילוב בין הקו הוותיק לבין זה המודרני. אך עיצוב בית כפרי מודרני איננו דבר פשוט. בתחום אדריכלות כפרית יש צורך להשיג איזון דק מן הדק בין שני האלמנטים. לא די להתבסס על אסופה של חומרים ממוחזרים או על חיפויי עץ בסגנון הטבעי.

 

עיצוב פנים כפרי

 


מעצבים לכם בצבעים


סגנון עיצוב כפרי יכול להתבסס על שימוש נאה באריחים חומים אדמדמים. ניתן להשתמש גם בחומרי גלם אחרים, כדוגמת עץ בצבעים כהים. ישנם אנשים שיעדיפו לחיות בבית הצבוע בגוונים בהירים מן הבהירים וגם זה בסדר גמור ואפשר להגיע לכך. גם גישה אחרת קיימת, בקרב אלה שסבורים כי עיצוב כפרי בגוונים יותר חמים יביאו את התחושה הרצויה להם. כמו כן חשוב מאוד ללבן היטב עם הלקוחות מהי התחושה שמעלה בקרבם שימוש בצבעים כאלה או אחרים. העיצוב בצבעים, לא פחות מאשר שימוש במוטיבים ראויים כגון אח אבן או גגות משופעים, אחראי לסגנון עיצוב סלון בסגנון כפרי ובכך משרה אווירה כפרית על החלל המרכזי של הבית.


יש חן בעדינות בעיצוב כפרי


יש אנשים המחבבים מאוד את הסגנון הכפרי, אולם באותה העת גם לא שלמים עם כל המוטיבים שהוא מגלם. יש בהחלט הרבה מאוד חן במוטיבים כפריים השזורים כחוט השני בתוכנית אדריכלית מושקעת. אם עיצוב פנים כפרי עדין נשמע לכם כמו רעיון טוב, אל תהססו לציין זאת בפני האדריכלית הנבחרת שלכם. אגב, ניתן בהחלט ללכת על קו אקלקטי במופגן, כלומר שבאותו חלל נעשה שימוש בהדגשים כפריים לצד הדגשים אורבניים. בגישה זאת יש יופי משלה ואם היא מדברת אליכם, אתם בהחלט בחברה טובה.

 

עיצוב פנים כפרי מודרני

 


לגור במקום מלא השראה ויופי


אם רצונכם להכניס את הטבע אליכם הביתה או שאתם חושבים על סלון כפרי מודרני בעיצוב טבעי וכפרי, הגעתם למקום הנכון. ליליאן בן שוהם, מתמחה בתחום עיצוב פנים כפרי מודרני ובעלת תואר שני באדריכלות תעזור לכם להגיע להרמוניה שאתם כל כך מחפשים. ליליאן מאמינה כי לכל אחד מגיע לחיות בסביבה שבה הוא מרגיש בנוח, שבה הוא רוצה לגדל את ילדיו או לקבל השראה לחיים מלאי משמעות. ניתן להתרשם מהמגוון העשיר של עבודותיה בתחום עיצוב פנים כפרי עדין ומודרני, שבאו לידי גמר לאורך השנים. באמתחתה הרבה מאוד ניסיון, הקשבה, מיומנות, ידע ויכולת.

 

לפניכם עוד תמונות מפרויקט בסגנון עיצוב פנים כפרי:

 

עיצוב פנים כפרי     עיצוב פנים כפרי לסלון     עיצוב חדר השינה סגנון כפרי

 

ראו גם: עיצוב פנים יוקרתי | עיצוב פנים מודרני | אדריכלות פנים

לפרטים נוספים צרו קשר

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר