משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > עיצוב פנים לדירות >

 

 

עיצוב פנים לדירות

 

כדי שיהיה כיף לגור בדירה היא צריכה להיות מעוצבת. מדוע עיצוב דירות כל כך חשוב? מדוע אנו מרגישים את האנרגיות החיוביות בדירה מעוצבת אפילו אם אנו לא מודעים לעיצוב ולא מתרכזים בפרטים הקטנים? כיצד אפשר לעצב דירות קטנות במיוחד והאם יש בעיצוב כזה גם יתרונות? הנה כל הפרטים.

 

יש חשיבות רבה לעיצוב פנים הדירה

 

כולנו רוצים לגור בבית שנראה יפה גם מבחוץ וגם מבפנים. ההשקעה בעיצוב החוץ של הדירה, או יותר נכון של הבניין, אינה נעשית על ידינו אלא על ידי היזם שהקים אותו. לעומת זאת, עיצוב הפנים של הדירה תלוי בנו ויש לו חשיבות גבוהה הרבה יותר בחיינו כיוון שהוא יוצר סביבת חיים מהנה, מרווחת, כזו שההרמוניה בה שולטת. למה ההרמוניה חשובה? כי כשהצבעים מסתדרים והעיצוב מושלם בעין, ההרגשה שלנו נעימה וכיף לנו להיות בחלקת האלוהים הקטנה שלנו.

 

עיצוב דירות יוקרה

 

דירות מעוצבות שמרגישות מרווחות

 

עיצוב פנים דירות חשוב מאוד לכול אחד מאיתנו אך בפועל לא לכולנו קל ליישם אותו, בעיקר כי הוא מאוד מורכב. עיצוב דירות קטנות למשל הוא אתגר בולט מאוד בימינו בגלל גודל הדירות החדשות. העיצוב באופן כללי מתחלק לפרמטרים רבים, שבסופו של דבר יוצרים הרמוניה בכל חלל בהתאמה. אחד הפרמטרים החשובים ביותר בימינו הוא עיצוב דירה מרווחת שנותן אווירה שהמקום גדול יותר. הדירות בימינו קטנות מאוד, כיוון שמחירי הדירות עלו בקצב מסחרר בעשור האחרון. מצד אחד, דירות קטנות מכילות כמה יתרונות בולטים כיוון שזול יותר לעצב אותן, ודאי כאשר העיצוב מינימליסטי. מאידך, עיצוב חללים קטנים דורש עבודה מדויקת ומנוסה. בכל מקרה, הוא אפשרי בכל סגנון: עיצוב פנים מודרני, עיצוב סלון יוקרתי וכן הלאה.

 

כיצד ניתן לנצל היטב את החלל?

 

עיצוב חללים קטנים זו משימה מהנה במיוחד ובוודאי כשמדובר בחלל שלכם. כיצד אפשר לבצע זאת? תחילה יש לבחור את הצבעים הדומיננטיים בחלל. הצבעים צריכים להיות מונוכרומטיים, כלומר צבעים מאותו הגוון, כדי ליצור את ההרמוניה בעין. גם ניגודיות מסוימת יכולה להיות טובה אך יש להשתמש בכלי עיצובי זה בעדינות ובזהירות. הום סטיילינג איכותי יתקבל גם על ידי שילוב של דלתות פנים מעוצבות, רהיטים מתאימים, גם בסגנון וגם בצבע, יחד עם פריטי נוי אחרים כמו אגרטלים עם זרי פרחים, תמונות קיר וכו'.

 

עיצוב פנים לדירת יוקרה

 

עבודה עם מעצבי פנים הופכת הכל לפשוט ומוצלח יותר

 

עיצוב פנים מודרני, יוקרתי, כפרי וכל סגנון עיצובי אחר לדירות יוקרה יהיו מוצלחים ואף פשוטים יותר ליישום כאשר עובדים עם מעצב או מעצבת פנים. עיצוב דירות קטנות על אחת כמה וכמה צריך להתבצע עם מעצבים מנוסים שמומחים בכך, ויודעים להתגבר על מגבלות השטח שלרשותם. חשוב לזכור שמעצבי פנים למדו לעצב במשך שנים רבות והם מכירים גם את החומרים המתאימים שיהיו עמידים לאורך זמן, ומתמצאים בעוד תחומים רבים כמו בחירת תאורה מתאימה או התאמת הפרקטיקה לעיצוב ולאופי המשפחה.

 

ראו גם: עיצוב פנים יוקרתי

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר