משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > עיצוב מטבחי חוץ בבתים פרטיים >

 

 

עיצוב מטבחי חוץ בבתים פרטיים

 

מתגוררים בבית פרטי עם גינה/חצר וחולמים על מטבח חוץ יוקרתי, מאובזר ומתקדם מסוגו? בשורות הבאות תוכלו למצוא מידע מורחב על עיצוב מטבחי חוץ בבתים פרטיים.

 

עיצוב מטבחי חוץ הפך בשנים האחרונות לאחד מתחומי העיצוב הנפוצים ביותר בישראל, כאשר יותר ויותר בעלי בתים פרטיים מאבזרים את שטח הגינה או החצר העומד לרשותם במטבחי חוץ כאלו ואחרים המיועדים למטרות בישול, צלייה ואפייה גם בתנאי חוץ.

 

מטבחי חוץ - למי הם מיועדים?

 

התקנה של מטבחי חוץ מיועדים בראש ובראשונה לכל אילו מבינים המתגוררים בבית פרטי עם גינה/חצר. במקרים בהם אתם בונים את ביתכם הפרטי מן היסודות, ניתן לשלב את הליכי תכנון אדריכלי למטבחי חוץ כבר בשלבי התכנון האדריכלי של כל סביבת המגורים העתידית. במקרים בהם אתם מצויים בהליכי שיפוץ בית פרטי, תוכלו לשלב את התכנון האדריכלי של מטבחי החוץ במסגרת עבודות השיפוץ השונות.

 

עיצוב מטבחי חוץ - מהיכן מתחילים?

 

עיצוב מטבח חוץ, בדומה לעיצוב מטבח פנים, חייב להיעשות בהתאם לכל פונקציות השימוש הנחוצות לכם מסביבת המטבח. יחד עם זאת, הליכי התכנון, העיצוב וההתקנה של מטבחי החוץ, שונה באופיו מהליכי התכנון וההתקנה של מטבחי פנים, כאשר השלב הראשון להקמתו של מטבח חוץ הוא נושא התשתיות.

 

ברוב המקרים, בחירת אלמנטים עיצוביים למטבח חוץ, חייבת להיעשות בהתאם לסוג והיקף השתיות העומד לרשותכם בשטח הגינה/חצר, כאשר בין יתר התשתיות הנחוצות לצרכי עיצוב והקמה של מטבחי חוץ תוכלו למצוא: תשתיות אינסטלציה, חשמל וגז. על מנת לתכנן בצורה המיטבית ביותר את מטבחי החוץ, אנו ממליצים לכם בראש ובראשונה להגדיר את מטרות והיקף השימוש הנחוץ לכם במטבח החיצוני ובהתאם לכך לבחון גם את האלמנטים העיצוביים הנחוצים לכם וגם את חומרי הגלם מהם ניתן לייצר את אותם אלמנטים עיצוביים לסביבת המטבח החיצוני.

 

סגנונות עיצוב

 

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של סגנונות עיצוביים למטבחי החוץ. סגנונות אלו ניתנים ליישום בכל שטח ייעודי העומד לרשותכם לצורך התקנת המטבח, כאשר בין יתר האפשרויות השונות אותן ניתן לשלב במטבחי החוץ תוכלו למצוא: התקנת טאבון לגינה, התקנה של עמדות צלייה עם גריל גז, התקנה של משטחי עבודה מנירוסטה, התקנה של תנור אפייה וכיריים לבישול, התקנה של תנורי אבן ועוד מגוון רחב של אפשרויות היכולות להתאים לכל סגנון עיצובי של מטבחי חוץ.

 

מספר מילים על עלויות התכנון, העיצוב וההתקנה של מטבחי חוץ

 

בדומה לכל הליך עיצוב בתים פרטיים, גם עיצוב מטבחי חוץ, מחייב אתכם בהשקעה כספית לא מבוטלת, כאשר גובה התקציב נקבע בין היתר בהתאם לגודל השטח הייעודי להקמת המטבח, היקף האלמנטים העיצוביים הנחוצים לכם בשטח המטבח וצרכי התשתיות הנחוצות לכם לצרכי הקמתם של מטבחי חוץ. עלויות התכנון, העיצוב וההתקנה יכולות לנוע בין אלפי שקלים לעשרות אלפי שקלים.

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר