משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > עיצוב חדר האמבטיה >

 

 

עיצוב חדר האמבטיה

 

אין ספק שחדר הרחצה הוא אחד החללים הכי חשובים בבית שלנו. בתוכו אנחנו מבצעים את הפעולות הכי אינטימיות עם עצמנו. ובדיוק בגלל זה חשוב שנעצב אותו באלמנטים שישדרו: רוגע, שלווה, נחת.

 

האמבטיה שלכם מלוכלכת, סדוקה או חלודה? אם כן – דעו שלא רק שזה פוגע בחוויית הרחצה שלכם, אלא גם פוגם בזרימה האנרגטית הכללית של החדר. הלבשת אמבטיה היא משהו שכדאי לכם לשקול. הפתרון הזה יכול להפוך את האמבטיה הישנה שלכם לחדשה באופן טבעי.

 

הלב של חדר הרחצה

 

יש אנשים שמעדיפים מקלחון, ויש אנשים שמעדיפים אמבטיה. הסוג השני של האנשים בטח יבין אותנו אם נגיד שהאמבטיה היא מרכז החלל (גם אם היא לא ממוקמת שם). היא הסיבה שבגללה אנחנו נכנסים לחדר מלכתחילה. אם היא כבר לא מבריקה כמו פעם, אם היא עומדת מלוכלכת, אם יש עליה חלודה או סדקים, האנרגיה של החדר משתנה.

 

אף אלמנט -שטיח צבעוני, סולם למגבות, תמונה או עציץ- לא יוכל לטשטש את העובדה שהאמבטיה שלכם זקוקה לשדרוג. אבל היום, בטח תשמחו לדעת שאין סיבה שתרוצו להוציא אלפי ועשרות אלפי שקלים על אמבטיה חדשה ועל שיפוץ מקיף. אתם יכולים לעשות חידוש אמבטיה במינימום זמן ואמצעים.

 

הלבשת אמבטיה – מה זה אומר?

 

במקום להתחיל להרוס מרצפות ולשבור אריחים, צוות מקצועי לוקח את המידות של האמבטיה הישנה, ומייצר ציפוי חדש בעובי של 12 מילימטר מאמייל. את הציפוי החדש הוא יניח על המשטח הישן, ולאחר מכן ידביק ויאטום.

 

בסוף התהליך לא יהיה זכר לאמבטיה הישנה, האמבטיה החדשה תהיה נקייה, ותלווה באביזרי נירוסטה מבריקים.

 

אחד היתרונות בתהליך הזה הוא חומר האמייל שממנו עשוי הציפוי – לא רק שמדובר בחומר עמיד במיוחד בפני מים וחום, אלא שניתן לייצר אותו בכמה גוונים. התכונה של החומר פותחת בפניכם עולם שלם של צבעים, ולכם רק יישאר לבחור. כאן נכנס לתמונה גם הפן העיצובי.

מדובר בפתרון איכותי לטווח הארוך שאמור לעלות בסביבות 2,500 ש"ח.

 

 

למה להעדיף הלבשת אמבטיה על קניית אמבטיה חדשה?

ההנחה היא שבשני המקרים מתקבלת אותה תוצאה – ההבדל טמון בדרך לתוצאה ובמשאבים שהפתרון ידרוש מכם להוציא.

 

-הלבשת אמבטיה לוקחת בערך שלוש שעות עבודה. החלפת אמבטיה עלולה לקחת כמה ימים, שכן התהליך דורש פירוק והרכבה (שיסתכם בזה שחדר הרחצה שלכם יושבת לכמה ימים).

 

-הלבשה מתבצעת בצורה ממוקדת ונקייה, התהליך לא גורר איתו שבירת אריחים וחרסינות. אנשי המקצוע ידעו לעבוד מעל משטח האמבטיה בלי להשאיר אפילו סימן (להבדיל משיפוץ שכמובן יגרור בלגן ואבק).

 

-זמן ההמתנה אחרי הלבשת אמבטיה הוא 8 שעות (שבהן הציפוי החדש ייצמד בצורה מיטבית לישן ויבטיח איטום ובידוד איכותיים ביותר).

 

-כמו שציינו למעלה, ציפוי האמייל חזק, עמיד בפני טמפרטורה ומים, הוא נעים למגע, וקל לניקוי.

 

-אם אתם חובבי אמבטיות ארוכות, דעו שהאמייל נחשב לתרמי, הוא משמר טמפרטורה חמה ומעכב התקררות.

 

-וכמובן, המחיר של הלבשה משתלם יותר, התהליך עולה הרבה פחות מאשר להחליף אמבטיה לגמרי.

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר