משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > סגנונות תאורה מיוחדים בעיצוב אדריכלי >

 

 

סגנונות תאורה מיוחדים בעיצוב אדריכלי

 

בעת שיפוץ הבית או הדירה, תכנון ועיצוב תאורה לבית הפכו לאחד המרכיבים החשובים והמהותיים שמאלצים תשתית חדשנית ומודרנית. ניתן לראות היום היצע מרשים של סגנונות תאורה יוקרתיים עם גופי תאורה מיוחדים שיכולים להיטמע בכל קו וסגנון עיצובי שייבחר לבית.

 

כפי שצוין תכנון עיצוב פנים תאורה יצריך תוכנית חשמל אדריכלית והתייחסות עוד בשלב מוקדם של הבנייה. על מנת לשלב את התאורה נכון בבית יש צורך להגדיר גם את העוצמות של התאורה שנחפוץ בה וגם את המיקום, כמו תאורת רצפה או תאורה נסתרת וכו'. כמו כן, יש לתכנן את המיקום המדויק של גופי התאורה השונים, הגוון של האור, וכמובן הסגנון הייחודי של גוף התאורה שבחרתם.

 

תאורה בעידן המודרני


היום, כל מעצבת פנים מומלצת או אדריכל בעל שם, יכירו בחשיבות של תאורה מודרנית בחלל הבית. תאורה מגיעה גם באופן טבעי מבחוץ וגם לזה אנשי מקצוע אלה יתנו את הדעת בעת תכנון או שיפוץ של הבית. בכל מקרה, בזמן התכנון של המבנה יושם דגש על תשתית החשמל של הבית שיהיה גם לצורכי תאורה. מקורות החשמל יהיו מוחבאים ומוסתרים בין הקירות או תחת הרצפה ויספקו את התאורה בחללים החשוכים בצורה נוחה ויעילה. זאת יידע לתכנן רק איש מקצוע שמכיר את סגנון הבנייה מודרנית והעיצוב הנקי שמאפיין את העידן המודרני, כשכל התשתיות לא נגלות לעין ומאפשרות גישה נוחה ופרקטית.

 

גופי תאורה מודרניים


תאורה מיוחדת יהיה ניתן למצוא אצל אמני תאורה שונים וגם אפשר לייבא מחברות מובילות מכל מקום בעולם. גופי התאורה מחולקים למספר סוגים שונות ויש בהם שימוש בנורות גם מסוגים שונים לצורך ויסות העוצמה של האור שהוא שונה מחלל לחלל. יש גופים של תאורה שיהיו תלויים או מנורות שקועות, גופים צמודים לריהוט, לתקרה או לקיר. אך כדי למצוא את גופי התאורה האיכותיים ביותר יש לתור אצל מעצבי תאורה מובילים, כמו עיצוב תאורה איטלקי שנחשב לאיכותי מאוד.

 

עיצוב תאורה לבית

 

תאורה בסגנון איטלקי

 

סגנון תאורה שהוא איטלקי בא לידי ביטוי באסתטית ובתכנון המודרני שלו יחד עם ניסיון של שנים רבות. גופי תאורה איטלקיים יתאימו הן למשרד והן לחללים השונים בבית ולגינה. גופי תאורה איטלקיים הם מעוצבים וייחודיים שהסגנון שלהם בולט לעין במרהיבות וצביון המיוחד שהוא מספק לחלל כולו.

 

חדשנות זה שם המשחק

 

כל גוף תאורה חדשני ומודרני יעניק הרבה השראה ויעטוף את הפריטים בחלל באווירה הזו מבלי לפגוע בפרקטיות של כל פריט. הוא מוכרח להתאים גם לכמות האור הנדרשת ולא להוות רק פריט דקורטיבי במקום בו הוא מוצב, אחרת הוא לא יהיה פונקציונלי מספיק. גופי התאורה הייחודים והמעוצבים יכולים להגיע תלויים על התקרה או עומדים בפינת החלל או בנגיעות של ספוטים קסומים חבויים בחלל.

 

ראו גם: שימוש באור טבעי כאלמנט עיצובי

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר