משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > מעוניינים לעצב את הבית? זה הצעד הראשון שאסור לוותר עליו >

 

 

מעוניינים לעצב את הבית? זה הצעד הראשון שאסור לוותר עליו

 

נכנסים לבית חדש? רוצים לשדרג את סביבת המגורים הקיימת? זה הזמן לדעת הכול על הפרטים החשובים באמת לפני שמתחילים לעצב את הבית.

 

עיצוב בית פרטי היא מלאכה מורכבת ומאתגרת שמטרתה לאפשר לכל אחד ואחת מבני המשפחה ליהנות מסביבת מגורים מודרנית ומעוצבת המותאמת באופן המדויק ביותר לצרכי המחייה היומיומיים הנחוצים להם, ולכן, כל הליך תכנון ועיצוב פנים של בתים פרטיים חייב להיעשות בהתאמה מלאה גם לנתונים הפיזיים של הבית וגם לצרכים האישיים של כל אחד ואחת מבני הבית.

 

עיצוב בתים מודרניים - מהיכן מתחילים?

 

כל תהליך עבודה של עיצוב בתים או עיצוב דירות, חשוב שייעשה באמצעות מעצבת פנים מובילה בתחום עיצוב בתי יוקרה או עיצוב דירות יוקרה, ולכן, הפעולה הבסיסית והראשונה אותה תדרשו לעשות היא בחירת מעצבת פנים מקצועית ומנוסה שתלווה אתכם לאורך כל הדרך.

 

לאחר שבחרתם מעצבת פנים, קיימת חשיבות רבה לקיומן של מספר פגישות עבודה מקדימות במהלכן תציגו בפניה את כל צרכי המחייה היומיומיים שלכם בהתאם להרכב בני המשפחה. שימו לב - לפגישות אלו חשוב שתגיעו מוכנים עם רשימה מפורטת של כל צרכי המחייה שלכם.

 

פגישות העבודה עם המעצבת נועדו בין היתר לצרכי תכנון ראשוני של עיצוב חלל הפנים, תוך הגדרת עקרונות עיצוב כלליים לכל אזור מגורים מסלון האירוח המרכזי דרך המטבח ועד לחדרי השינה, יחידת ההורים, חדרי האמבט והנוחיות והשטחים הנוספים בסביבת המגורים. בשלב זה, המעצבת תציג בפניכם מספר חלופות עיצוביות לעיצוב חלל הפנים וזאת לאחר שלב המדידות של סביבת המגורים על פי תכנית אדריכלית.

 

השלב הבא בדרך לעיצוב הבית: הדמיה תלת מימדית

 

 

כיום, יותר ויותר מעצבות פנים עושות שימוש בתוכנות תלת מימד לצורך המחשת הקו העיצובי אותו הן מציעות למטרות עיצוב חלל הפנים. ההדמיה התלת מימדית מאפשרת המחשה מדויקת של סביבת המגורים תוך ירידה לפרטים הקטנים ביותר, לרבות, הסגנון העיצובי של פריטי הריהוט ורמת האבזור של סביבת המגורים.

 

השימוש בתוכנות הדמיה בתלת מימד, מאפשר תכנון מיטבי של סביבת המגורים תוך יישום שינויים כאלו ואחרים עד להשגת התוצאה המותאמת לכם והמועדפת עליכם ביותר, וכל זאת עוד לפני תחילת העבודה. בשלב זה, עם גיבוש הקו העיצובי של חלל הפנים, מוגדרים חומרי הגלם בהם ייעשה שימוש על ידי קבלני הביצוע לצורך יישום התכנית המיועדת. במקביל, נערך כתב כמויות על ידי קבלני הביצוע ומוצגת בפניהם פרוגראמה שהיא למעשה תכנית מעשית לביצוע התכנית העיצובית הלכה למעשה.

 

טיפ קטן - גדול: תכנון וילות ובתים פרטיים קיימים למטרות הליכי עיצוב פנים, מומלץ שייעשה על ידי מעצבת פנים בעלת ידע אדריכלי מקצועי וזאת על מנת לתכנן אי אילו שינויים אדריכליים בתוך פנים המבנה מסגרת התכנית העיצובית.

 

 
לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר