main manu
 
 
 

מהו סגנון קלאסי? כיצד יבוא לידי ביטוי בבית?

 

זהו בלוג קצר בליווי תמונות מתוך הפרויקטים שלי שיתן לכם טעימה קטנה מהעולם הקלאסי שלי ואולי יעזור לכם להבין האם זהו הסגנון המועדף עליכם.

 

סגנון קלאסי הוא קצת מבלבל ולא מובהק כמו המודרני או הכפרי, זהו סגנון המשדר יוקרה, דרמטיות ואלגנטיות ומשלב בתוכו חומרים עשירים ושכבות של מרקמים ליצירת מראה מלכותי, בוגר ועל זמני.
בסגנון זה נוכל לשלב ריהוט מעודן עם קריצה למודרני וריהוט כבד מעץ מגולף בעל מראה מלכותי ויוקרתי.

הצבע שניכר לשימוש בסגנון הקלאסי הינו הלבן וגווני השמנת בשילוב גוונים מוזהבים \ נחושת. שימוש נרחב בקריסטלים ובזכוכית מחורצת או מצוירת יעצימו ויוסיפו למראה המלכותי העשיר.
ליצירת קונטרסטיות ומשיכה נוכל לשלב ולהדגיש רהיטים מיוחדים בצבע השחור או בגוונים כהים.

אחד המאפיינים הבולטים בסגנון זה הוא השימוש בקרניז, אלמנט אדריכלי הבולט מהקיר וממוקם בחלקו העליון, לקרניז תפקיד עיצובי אשר מקנה לחלל ממד נוסף של עושר ורמת העיטורים והפרטים בו ישפיעו על המראה הכללי של החלל.לעיתים, נרצה לשלב גם אלמנטים דקורטיביים על הקירות עצמם כגון לוחות עץ צבועים ומסגרות דקורטיביות המוצמדות לקיר וצבועות באותו הגוון במטרה ליצור מראה כללי עשיר במיוחד.

 

הטקסטיל בעיצוב הקלאסי תופס מקום של כבוד ולרוב נשתמש בבדים עשירים וכבדים בעלי צפיפות גבוהה של בד כמו קטיפה או בדים עשירים בטקסטורות והדפסים בשילוב נגיעות מוזהבות. שימוש בטקסטיל מלבד במערכת הישיבה בסלון יוכל לבוא לידי ביטוי בכיסאות פינת האוכל שיוכלו להיות עץ מלא בשילוב מושבים מרופדים שילכו מעולה עם שולחן מעץ מלא.
שימוש בגופי תאורה בולטים ודומיננטיים כמו שנדליר קריסטל ומנורות קיר דקורטיביות.
וכמובן הרהיטים שהינם חלק בלתי נפרד ויקבלו פיתוחים רבים, קווים מעוגלים ועיטורים. בסלון או במטבח נוכל לשלב ויטרינות עם חזיתות זכוכית המציגים כלים מפוארים או מסגרות מעוטרות ומוזהבות.

 

מטבח בסגנון קלאסי:

גם המטבח בזהה לכל מה שקורה בשאר הבית ישדר עושר ויוקרה.
תכנון חזיתות ארונות המטבח עם מסגרת דקורטיבית בעלת ברק כולל שילוב ידיות מתכת מוזהבות, נוכל לשלב ארונות ויטרינה עם זכוכית מעוטרת לאחסון כלים דקורטייבים עשירים שיוצגו בתוך או יהיו מונחים על גבי המשטחים המתוכננים.


סלון בסגנון קלאסי:

סגנון קלאסי בסלון, לא צריך לחשוש משילוב של מגוון רהיטים בחלל ליצירת מראה מורכב כל עוד זה נעשה בצורה מבוקרת ונשמור על האלגנטיות בחלל. נתחיל בבחירת מערכת ישיבה משולבת חלקי עץ מפותחים, זה יכול להיות רגליים דומיננטיות וצידי ספה מעוטרים וכמובן לשלב ריפוד דומיננטי ותואם. כדי להוסיף למימיד העושר נבחר כריות מרופדות בטקסטורות שונות ונוסיף כורסאות בגוון מנוגד לצבע הספה כדי לשדרג ולהעשיר את המראה.נשלב בחלל תמונות או מראות בעלות מסגרות מעוטרות וכמובן ווילונות בעלי קפלים ושכבות.

 

זהו בהחלט סגנון שלא מתאים לכל אחד, צריך להיות דומיננטי ואולי קצת דרמטי כמו האלמנטים שמגדים את החלל הקלאסי ומייצרים את הקסם היוקרתי, המלכותי ומלא הסטייל. אתם חושבים שזה הסגנון שמאפיין אתכם? או שבדיוק הפוך..?


מוזמנים ליצור איתי קשר ואדע להגדיר איתכם ביחד את הצרכים וכמובן את הסגנון שתפור על סוג האנשים שאתם.
ליליאן בן שוהם משרד אדריכלות ועיצוב פנים.

 

סגנון עיצוב פנים קלאסי

(תמונה מתוך פרויקט "אדריכלות ועיצוב פנים וילה - תל אביב B")

סגנון עיצוב פנים קלאסי בחדר שינה

 

סגנון קלאסי עיצוב פנים

(תמונה מתוך פרויקט "אדריכלות ועיצוב פנים וילה - תל אביב B")

 

 

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

 

 

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים


סוקולוב 87, רמת השרון 47238  |  טל: 073-7597179 |
נייד: 052-2333288 |  דוא"ל: lilian@benshoam.com
ו
ואטסאפ: 052-2333288

מפת אתר |   הצהרת נגישות 

 

ליליאן בן שוהם מעצבת פנים ואדריכלית facebook  ליליאן בן שוהם אדריכלית פנים ב instagram  whtsapp  ליליאן בן שוהם משרד אדריכלים ב youtube  משרד אדריכלית ועיצוב פנים ב pinterest

 

 

סלוגן דיזיין - פיתוח מערכות