משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > כל מה שצריך לדעת לפני שאתם מתכננים לבנות וילה >

 

 

כל מה שצריך לדעת לפני שאתם מתכננים לבנות וילה

 

יכולות לעלות שאלות רבות לפני שמתחילים לתכנן איך לבנות וילה. על מנת שהתכנון יהיה כמו שצריך יהיה עליכם להגיע מוכנים, ולקבל תשובה לכל שאלה שמעסיקה אתכם. החלטנו לרכז את כל השאלות הנפוצות, אלה שככל הנראה מעסיקות גם אתכם. אחרי שתקבלו מענה לשאלות האלה, תהיה לכם האפשרות להתחיל בבנייה. עד שלא תדעו כי אתם בדרך הנכונה, אין סיבה שתצאו לדרך כי אתם עשויים להתחרט. טוב שתעבדו בצורה איטית אך מבוקרת, כך תימנעו מצבים לא נעימים שעשויים להתפתח עם הזמן.

 

כמה עולה לבנות וילה?

 

הסוגייה של המחיר היא ככל הנראה הסוגייה שתעסיק אתכם מההתחלה. הרי תרצו לדעת כי יש לכם את הסכום הנדרש להתחיל בבנייה של הוילה. אנו מציעים לכם לוודא את העלויות מבעוד מועד, כך לא תמצאו את עצמכם עוצרים את הבנייה. ישנם אנשים רבים שנאלצים לעצור את הבנייה בגלל שלא היה להם את הסכום הנדרש. המחיר לבנייה עצמה אמור לנוע בין חצי מיליון עד מיליון ש"ח במרבית המקרים. המחיר לא כולל בתוכו את העלות של הקרקע או כל מיני הוצאות אחרות שהן נלוות.

 

למשך כמה זמן נפרסת הבנייה?

 

משך הבנייה של וילה עשוי לקחת זמן, לעיתים אפילו מעבר למה שחשבתם לעצמכם. בכל פעם יכולות להתעורר להן בעיות שונות, כאלה שלא חשבתם עליהן קודם לכן. עם זאת תמיד טוב לקחת מרווח ביטחון, כזה שימנע מכם להגיע למצב שבו תהיו ללא קורת גג. כמה זמן לוקח לבנות וילה מא' ועד ת'? משך זמן הבנייה אמור לנוע בין שנה עד שנתיים במרבית המקרים. יכולים להיות מקרים שבהם הבירוקרטיה תאריך את משך הבנייה מעבר לשנתיים מסיבות שונות.

 

איך מתחילים את הבנייה?

 

בתחילת הבנייה יהיה עליכם להתייעץ עם אנשי מקצוע שיכוונו אתכם לדרך הנכונה. יהיה עליכם לגייס את האנשים שאיתם תרצו לעבוד, אלה שאמורים להתוות את הדרך. הרי אתם לא יודעים איך בונים וילה, לא יהיה לכם את הידע הנדרש לצורך הבנייה.

אחרי שתמצאו קבלן שלד מומלץ, תוכלו להתחיל את מלאכת העבודה הראשונית. אחרי שהשלד יהיה מוכן תוכלו לתכנן את כל שאר הפרמטרים לקראת הבנייה עצמה.

 

מתי אפשר להיכנס לבית?

 

הכניסה לבית צריכה להיעשות רק כאשר יהיה בידכם טופס 4 שהוא טופס אכלוס. הבית חייב להיות מוכן על כל המשתמע מכך, כולל כל הדברים הקטנים שנשארו פתוחים. במהלך קבלת טופס אכלוס עושים בדיקה מקיפה, כזאת שמטרתה לבחון את תקינות המבנה. תוודאו היטב כי הוילה נראית בדיוק כמו שתכננתם שהיא תראה. אחרי שתיכנסו אל תוך הבית יהיה קשה לבצע שינויים גדולים, כאלה שתרצו לעשות אותם. אם אתם נכנסים לבית זה חייב להיות אחרי שקיבלתם בדיוק את מבוקשכם.

 
לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר