משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > יתרונותיה של מערכת חימום תת רצפתית לעומת המתחרים בחימום הבית >

 

 

יתרונותיה של מערכת חימום תת רצפתית לעומת המתחרים בחימום הבית

 

בחורף כולנו מעדיפים לחיות בבית מחומם. בית חם מכיל בתוכו אווירה נעימה ומשפחתית האפשרת שהות ומחיה שונים. עם זאת לבחור את הדרך לחמם את הבית יכולה להיות מורכבת וצריכה להתאים לעיצובו הפנימי של הבית. לכן, מאמר זה יסקור עבורכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בשביל להתאים את מערכת החימום שלכם לעיצוב הבית.

 

מהי מערכת חימום תת רצפתית?

 

מערכת חימום תת רצפתית היא מערכת הממוקמת מתחת לריצפת הבית. היא מחממת קודם את כל הריצפה, אך בגלל נטייתו של החום לעלות מעלה, בסופו של דבר היא מחממת את כל החדר.

בשוק של מערכות חימום תת ריצפתיות תוכלו למצוא מגוון של סוגים שונים של מערכות. חברת כספי חימום תת רצפתי, חברה המובילה בתחומה, מציעה שני סוגים שונים של מערכות - מערכת חימום המבוססת על שימוש בחשמל ומערכת חימום המבוססת על שימוש במים. המערכת החשמלית בנויה על גופים חשמליים, לעומת מערכת המים שבתוכה צינורות המאפשרים את זרימת המים.

 

איך לבחור מערכת חימום לבית שלכם?

 

ישנם לא מעט גופי ומערכות חימום שאתם יכולים לבחור, אך לפני שאתם פונים לקנות מערכת כדי שתבינו מה אתם צריכים להביא בחשבון.

אלו הקריטריונים שיש לבדוק לפני בחירה וקנייה של מערכת חימום כלשהי לביתכם:

·       התאמה לעיצוב הפנימי של הבית – כל מערכת שאתם תבחרו צריכה להתאים לגודל ביתכם. בשביל להבין מה גודלה של הדירה ואיך לעצב אותה ביחד עם מערכת חימום כדאי להיוועץ עם מעצב פנים או אדריכל שיכול לשפוך אור על התעלומה.

·       קביעת תקציב - כדי שתיקחו בחשבון כמה עולה מערכת חימום תת רצפתית, והאם היא עומדת ביכולות הכלכליות. במידה ולא, אין פה בכלל ספק, שזוהי לא המערכת עבורכם. ברגע שתהיו מודעים להוצאות שאתם צריכים להביא בחשבון ככה תוכלו לחסוך כסף.

·       בחירה של גוף חימום בטיחותי - כשאתם מגיעים לברר על מערכת חימום לבית עליכם לברר שהוא הבטוח ביותר ואסור להתפשר כאן. המערכת חימום צריכה להיות לעמוד בתקן הבטיחות הרלוונטי וגם מלווה בהוראות עדכניות ומפורטות לגבי ההתקנה והשימוש במכשיר.

 

היתרונות של מערכת חימום אל מול המתחרים

 

·       יתרון ראשון - הפן העיצובי מערכת חימום תת ריצפתי מאפשרת חימום ללא צורך באמצעי חימום גדולים ובולטים לעין, שלרוב אינם יפים ויכולים לפגוע בסגנון העיצובי של הבית. בנוסף, המערכת לא תופסת מקום בחלל הבית, ומשאירה את עיצוב הבית אסתטי, מרווח ופתוח.

·       יתרון שני - בטיחות: מערכת זו מונעת סכנה של כוויות עקב מגע באמצעי החום. אין צורך להשגיח על ילדים קטנים, ואפשר ללכת על הריצפה יחפים בבטחה. מעבר לכך, מערכת זו אינה מייבשת ושומרת על הלחות בבית טבעית, דבר אשר מטיב עם בריאותינו.

·       יתרון שלישי - חיסכון - על אף עלות ההתקנה של מערכת חימום רצפתית, לטווח הארוך היא מאוד משתלמת. במיוחד אם היא עובדת על בסיס מים. גם אם היא מבוססת על חשמל, היא עדיין חוסכת כסף לעומת גופי חימום אחרים.

 

איך מעצב פנים או אדריכל יוכל לעזור לכם בבחירת מערכת חימום?

 

תפקידם של מעצבי פנים או אדריכלים הוא לתכנן את עיצוב הבית של הלקוח בהתאם למה שהוא רוצה והיכולת הכלכלית שלו מאפשרת.

הם אמורים לעזור לכם לעצב את הבית לפי טעמכם, אבל הם גם יכולים לעזור לכם עם בחירת מיקומם של גופי החימום שתבחרו מבלי שהם יפגעו בעיצוב הבית כולו.

לסיכום, מערכת חימום תת ריצפתית הינה מערכת הממוקמת מתחת לריצפת הבית. היא מערכת חסכונית, יעילה ובטוחה. אפשר לבסס את מערכת זו על מים או חשמל. שתי השיטות חסכוניות. בעזרת מעצב פנים או אדריכל תוכלו לקבוע איזו מערכת הכי תתאים לעיצוב הבית ולא תהרוס אותו.

 

 

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר