משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >פרויקטים > עיצוב כפרי מודרני וילה ברמת השרון V >

 

מידע נוסף

שטח: 360 מ"ר
בנוי: 280 מ"ר


עיצוב בסגנון כפרי מודרני, קומה ציבורית תחתונה וקומה עליונה למגורים

עם גשר המחבר בין החדרים וצופה אל הקומה מתחת. שימוש בחומרים טבעיים.

עיצוב כפרי מודרני וילה ברמת השרון V

 

שטח: 360 מ"ר
בנוי: 280 מ"ר


עיצוב וילה בסגנון כפרי מודרני

"מדובר בבית מאוד מרווח המתפרס על שתי קומות, קומה ציבורית תחתונה וקומה עליונה בה שולבו חדרי הדיירים וגם גשר המחבר בין החדרים ואף צופה על הקומה התחתונה". מסבירה בן שוהם. לדבריה, ''סגנון העיצוב שנבחר לבית הינו כפרי מודרני, המכניס את החוץ פנימה ומשלב בין פריטי העיצוב ההופכים כל חלל לייחודי ובעל אמירה עיצובית, בהתאמה לדיירי הבית. למשל, כבר בכניסה לבית מתרשמים מתחושת המרחב ומהשנדליר הייחודי המשתלשל מהתקרה הגבוהה היישר לסלון והמהווה אלמנט עיצובי בחלל. הבית בעל חלונות בלגים ולכן הוחלט לוותר על רשתות גלילה ולבחור בווילונות בהירים שקופים. יש לציין כי החללים הציבוריים זוכים לא רק לעיצוב נעים ומזמין אלא גם לנקודות חיבור בין הסלון והמטבח לחצר, לפרגולה מהממת ומזמינה".

 

עיצוב המטבח

במטבח הלבן שולבה פינת אוכל ''לא רשמית'', המחליפה את האי, ממנה ניתן לשמור על קשר עין עם הסלון ופינת האוכל הממוקמת בחלל עשיר בחלונות גדולים המכניסים את האור הטבעי פנימה ומשתקפים במראה אובאלית .בחללים אלו, מתגלה סיפור עיצובי החושף את אהבתם של הדיירים לארח. כמו כן, הוחלט לשלב קירות לבנים עם רצפה כהה, שילוב ההופך את הטוטאל לוק של הבית לדינאמי וייחודי בייחוד בסלון, שם שולבה תמונה צבעונית המושכת את העין, בסוף גרם המדרגות שם שולבה אח מרשימה וגם בפרוזדור ישנו חלל שנוצל לטובת פינת עבודה חיה ושימושית הודות לשילוב של מכונת תפירה אשר עברה הסבה לשולחן עבודה ונקודות צבע צהוב ההופכים את הפינה לבולטת ובעלת קונספט עיצוב נוסטלגי מודרני בהלימה.

 

עיצוב הקומה העליונה

בקומה העליונה, זוכה גג הבית לפוקוס הודות לחשיפת קורות העץ והפיכתם לאלמנט עיצובי ההופך כל חדר בקומה העליונה לכפרי בניחוח פרובנס, סגנון הזולג מחדר השינה המרכזי לחדרי הילדים וגם לחללים הרטובים, שם נשמרת תחושת הכפריות בזכות שילוב פלטת צבעים פסטורליים עם פריטים בניחוח טבע וים, כולל אבנים גדולות ודקורטיביות, מראות מעוגלות עם מסגרות כסף וזהב, כיור מרחף ופריטי אקססוריז ההופכים כל חלל לנעים, מרווח ומזמין.

 

 

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר