משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >פרויקטים > אדריכלות מודרנית וילה בכפר שמריהו H >

 

מידע נוסף

שטח: 906 מ"ר
שטח בנוי:450 מ"ר

 

שילוב אדריכלות מודרנית עם ריהוט רטרו. קו נקי ומנימליסטי.

ריבוי שימוש בחומרים טבעיים ותעשייתים כמו ברזל ועץ.

אדריכלות מודרנית וילה בכפר שמריהו H

 

שטח: 906 מ"ר
שטח בנוי:450 מ"ר

 

סגנון העיצוב

בית בסגנון מודרני עם אלמנט עיצובי בולט, קונסטרוקציה גלויה- קורות ברזל מאסיביות, זוכה לעיצוב המשלב בין יוקרה לנוסטלגיה, תוך שימת דגש על חיבור לסביבה ושילובי פריטי ריהוט אותם אספו בני הזוג מכל רחבי העולם.

 

קסם עיצובי מחכה למבקרים בתוך הבית הייחודי שעיצבה ליליאן בן שוהם בכפר שמריהו. שילוב בין חומרים טבעיים כמו עץ, ברזל ושיש, פריטי ריהוט וגופי תאורה חדשים וחיבור מושלם ביניהם, לתמהיל הפריטים הקיים, ''הנדוניה'' איתה הגיעו הדיירים.

 

"הסגנון של הבית הוא מודרני - תעשייתי, בעיקר מבחוץ". מבהירה ליליאן בן שוהם. לדבריה,"החוץ של הבית קיבל במה גדולה בפרויקט הזה, בשל העיצוב החיצוני, קונסטרוקציה גלויה אשר היוותה השפעה על התכנון של הבית, שילוב של טיח וברזל. כך גם נבחרה פלטת הצבעים לעיצובו וגם הריהוט המשלים והמטבח בבית, צבעים, חומרים ואלמנטים הקשורים זה בזה", מספרת ליליאן בן שוהם. לדבריה, ''אלו התווספו לפריטי אספנות וינטג' אותם אסף הזוג במשך השנים, מכל העולם וביחד נוצר סיפור עיצובי, זה של הדיירים וזה של הבית".

 

חלוקת החללים

הבית מחולק לשלוש קומות, קומת כניסה שהיא חצי מפלס עם מדרגות מחופות פח שחור, המובילות לקומת ביניים, קומה עליונה בה מוקמו חדרי השינה של בני המשפחה וקומת מרתף. אל קומת הכניסה המרשימה מובילה דלת רחבה החושפת חדר עבודה.

 

בסגנון מד מן אלגנטי עם דלתות ברזל גדולות הנותנות הצצה לפריטי וינטג' מרשימים היוצרים יחד קו עיצוב ואלגנטי, חדר אורחים ושירותי אורחים בסגנון עיצובי מינימליסטי בהיר. מקומת הכניסה יורדים למרתף דרך דלת בהירה ללא משקופים וגם עולים לקומת הביניים, לב הבית והמקום בו מבלים בני המשפחה בסלון מרווח חם ומשפחתי בשילוב פרטי אספנות ופיסים יוקרתיים . באותו החלל, פינת צפייה נפרדת לילדים.

 

גוף התאורה הייחודי בסלון משתלב עם העיצוב הסטרילי יוקרתי, הכולל שידת וינטג' מרשימה, ספה אפורה מרווחת וגדולה, שטיח התוחם את החלל וגוף תאורה נוסף, תוך ויתור על וילונות בכל החלל הזה הנשטף בשעות היום באור שמש טבעי.

 

קו העיצוב בסלון, שילוב של סטריליות עם אלגנטיות מודרנית, ממשיך גם לפינת האוכל העגולה-אובאלית, הכוללת כסאות בצבע לא אחיד ושני גופי תאורה, אחד תלוי עם אור חם ושני עומד, הנראה כפסל עיצובי לכל דבר. חלל המטבח, ממנו ניתן להשקיף על כל שאר החללים בקומה, מושך את מירב תשומת הלב, בשל צבעוניות מפתיעה, חיבור מושלם בין חיפוי ארונות בצבע שחור למקרר תכלת בהיר ופינת אוכל ''לא רשמית'' בצבע לבן, שילוב צבעים מלא בקונטרסט המשקף את טעמם הייחודי של הדיירים.

 

"מאחר והסגנון העיצובי שנבחר, דוגל בקונטרסט של צבעים כהים מול פלטת צבעים בהירים, בבית זה הושם דגש גדול על הפרטים, קטנים כגדולים. החל מקירות בית בהירים מאוד ומשקופי חלונות שחורים, מדרגות מחופות פח שחור ומטבח כהה, בחירה שמתחברת לדרך בה בחרנו להציג את הקונסטרוקציה של הבית. ולראיה, האלמנט הבולט ביותר בתכנון של חוץ הבית הן קורות הברזל אשר משמשות גם כקונסטרוקציה מאסיבית עם נוכחות גדולה ולכן הוחלט ששווה ''לנצל'' נוכחות זו לטובת עיצוב הבית ולתת לה במה, כך שבמקום לנסות להסוות אותה, הפכנו אותה לאלמנט עיצובי מיוחד החוזר במספר מוקדים בבית, כפרגולה, כבסיס למרפסות וגם ככיס לארגזי תריס של הסלון והמטבח", מבהירה ליליאן.

 

מאחורי הגדר, מסתתרת בריכה מרשימה וגינה מטופחתהקומה העליונה מתפצלת לשני אגפים: אגף הורים ואגף ילדים. בעוד שבאגף הילדים, חדר שינה משותף לשני ילדים קטנים עם אלמנטים ילדותיים וגם מקלחת ושירותים צמודים עם יציאה למרפסת המשקיפה לחצר, זוכה חדר השינה ש ההורים לעיצוב סטרילי,יוקרתי ורומנטי, המתכתב בצורה מושלמת עם קירות הוויטרינה – זכוכית מחופה בוילון דק ובהיר, ארוך עד הרצפה החושף את הירוק שנמצא בגינה. עיצוב שיוצר תחושת מרחב וניקיון עיצובי. כמו כן, כחלק מהרצון להעניק להורים פינה מפנקת משלהם, שולב בחדר הרחצה ג'קוזי מפנק ומעליו ויטרינה החושפת גינה אשר תוכננה במיוחד למרפסת ומחדירה אור טבעי רב לחלל המקלחת.כמו כן, בתקרת החדר יש ניתוק, על מנת ליצור מראה מיוחד ויוקרתי.

 

מיקום הבריכה נבחר מתוך רצון לחשוף אותה כמה שיותר בתוך הבית. ''רצינו שמי שיושב בסלון או בפינת משפחה יזכה לנוף המרשים ביותר בבית, נוף של הגינה המטופחת והבריכה שמכניסה צבע כחול יפיפה'', מספרת ליליאן. כמו כן, הושם דגש על הסביבה הירוקה שמקיפה את הבית והופכת אותו לנקודה פסטורלית נעימה לעין, כזו המשרה אווירה רגועה ותחושה של בית.

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר