משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > עיצוב והתאמת רהיטים במשרדים קטנים ובינוניים >

 

 

עיצוב והתאמת רהיטים במשרדים קטנים ובינוניים

 

עיצוב פנים במשרדים קטנים ובינוניים הפך בשנים האחרונות לטרנד. מה המטרות האפשריות העומדות מאחורי עיצוב פנים במשרדים קטנים? כיצד ניתן באמצעות רהיטים למשרד, יחד עם אמצעים אחרים, לשנות את המראה והאווירה שלו? כיצד ניתן באמצעים פשוטים, כדוגמת ניקוי שטיחים לעסקים, להשיג תוצאות איכותיות?

 

עיצוב פנים במשרדים קטנים – מטרות ויעדים

 

אם יש לך משרד קטן, או אם המעסיק שלך הוא הבעלים המאושר של משרד כזה, יש לך, קרוב לוודאי, מושג באשר להשפעה של המראה והעיצוב של המשרד על לקוחות או ספקים חדשים המגיעים אליו לראשונה. ההשפעה הזאת איננה קטנה ואין לזלזל בה. הרושם הראשוני של האורח במשרד הוא זה שעשוי לקבוע, בסיכומו של עניין, את התוצאה של הפגישה, לשבט או לחסד. המטרות של העיצוב נקבעות בהתאם לרושם ולאווירה שבעל המשרד מעוניין ליצור: אווירה ידידותית ובלתי רשמית, מול אווירה רשמית, יוקרתית ועניינית. תמונות למשרד, סוג הריהוט, התאורה וסממנים נוספים במשרד עשויים להעביר ללקוח הפוטנציאלי את המסר, עוד לפני שנאמרה המילה הראשונה.

 

בחירת רהיטים למשרד וכיצד הם משפיעים

 

הרהיטים במשרד הם חלק מהמכלול היוצר את המראה והאווירה. מי שרוצה ליצור אווירה בלתי רשמית יצייד את המשרד ברהיטים קלילים, בעיצוב מודרני ובצבעים בהירים ולעיתים בלתי שגרתיים, גם השטיחים במשרד עשויים להיות פחות רשמיים ויותר פרקטיים. אזור העבודה במשרד כזה עשוי להיות משותף, סוג של קומונה המעודדת סיעור מוחות. משרד כזה יכלול אולי פינת ישיבה קלילה, למנוחה קלה וכוס קפה עם החבר'ה. גם התאורה תהיה בהתאם – קלילה וחזקה, כיאה למקום מלא חיים.

 

עיצוב חדר ישיבות במשרדי יוקרה

 

מנגד, יצירת אווירה רשמית ועניינית דורשת ריהוט כבד, המשדר יוקרה ורשמיות. השטיחים חייבים להיות יוקרתיים ובעיקר נקיים. במשרד כזה יתבצע לעיתים קרובות ניקוי שטיחים. משרד לא חייב להיות חשוך, אבל התאורה חייבת להיות מעוצבת ומותאמת לאווירה. אם ניתן, בשלב התכנון האדריכלי יכלול העיצוב גם מזנון או ספרייה, המעיד על למדנות ושקדנות. חיפויים לתקרה ולקירות עשויים להשלים את המלאכה. מי שנכנס למשרד כזה מבין שכאן מדברים עסקים, לא פחות ולא יותר.

 

ניקיון ותדמית של רצינות למשרד

 

אחד האינדיקציות לרצינות בעסקים הינה השמירה על הניקיון במשרד. משרד יוקרתי יזכה ליחס של כבוד, בעיקר אם הוא נקי ומסודר. הניקיון צריך להיות בכל מקום, אבל הוא מתחיל בשטיחים. משרד המכבד את עצמו מעסיק בדרך כלל חברה מקצועית המעניקה שירותי ניקוי שטיחים, שתבצע עבודות ניקיון באופן קבוע אחת לתקופה. בין לבין יבוצע ניקיון יום יומי, שישמור על השטיחים במצב טוב. מאליו מובן שגם שאר הריהוט חייב להיות נקי ומסודר.

 

אם יש לך עניין בעיצוב המשרד בהתאמה לצרכים ולמטרות שלך, זה המקום הנכון עבורך. ליליאן בן שוהם הינה אדריכלית מומלצת המתמחה בעיצוב על כל היבטיו. כדאי ליצור קשר כעת ולעשות צעד חשוב לעיצוב המשרד ולהתאמה שלו לצרכים, לתפיסה ולכוונה העסקית שלך.

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר