משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > הכירו כיצד אדריכלים בוחרים את החומרים איתם הם משתמשים לתכנון הבית >

 

 

הכירו כיצד אדריכלים בוחרים את החומרים איתם הם משתמשים לתכנון הבית

 

אדריכלים בוחרים חומרי גלם לפי סגנון העיצוב המבוקש על ידי הלקוחות. בנוסף, עליהם להביא בחשבון שיקולים כמו מידת ההתאמה של כל חומר לאקלים ולאזור הגיאוגרפי שבו הבית נמצא, מסגרת התקציב והנחיות תחזוקה או ניקיון בהתאם לאופי המשפחה

 

כל בית צריך אדריכל

 

 

ליווי צמוד של אדריכל מיומן הוא שירות חובה לכל מי שמתכננים לשפץ או לבנות בית חדש. אדריכל הוא איש מקצוע מוסמך ומנוסה, שיכול לסייע לבעלי הבתים והדירות לראות דברים שהם אולי לא חשבו עליהם. בנוסף, לאדריכל יש תפקיד מעשי קריטי: הוא אחראי על בחירת חומרי הגלם הרלוונטיים לכל פרויקט ועל התאמה שלהם לדרישות של קהל היעד והלקוחות.

סגנון העיצוב המבוקש יכול לסייע לנו לתאם ציפיות מול אדריכלית או אדריכל וכך לרכז את כל הדרישות תחת קורת גג אחת. בשלב הבא, נרצה להביא בחשבון את ההבדלים בין סגנונות עיצוב פנים ביחס לטעם האישי שלנו. כמו כן, תמיד כדאי להישאר עם ראש פתוח ולהשוות בין עיצוב פנים מודרני לבין עיצוב קלאסי, כפרי או וינטאג' לפי חומרי הגלם שמזוהים עם כל אחד מהם.

 

החשיבות של בחירת חומרי גלם מתאימים

 

אדריכלים בוחרים את החומרים שבהם הם משתמשים כדי לעצב את הבית לפי שילוב בין שיקולים פונקציונאליים ואסתטיים. כל מי שמתמחה בתחום של עיצוב בתים יודע שלא מספיק שחלל הפנים יהיה יפה, כי חייב שהוא גם יהיה נוח. כאן בדיוק נכנסת לתמונה אדריכלית מקצועית שמשתמשת בכל הניסיון שעומד לרשותה.

כך לדוגמא עץ בירץ יכול להיות חומר גלם מעולה שמתאים גם לעיצוב מודרני וגם לעיצוב כפרי. עץ כזה מתאים לעיצוב מודרני כי הוא מלוטש, איכותי וחזק יותר מהסנדוויץ' הרגיל, אבל הוא מהדהד אלמנטים של עיצוב פנים כפרי כי הוא חם, מסורתי ואלגנטי. אם רוצים להדגיש את העץ ומחפשים חומרי גלם אחרים, אפשר להתייעץ עם אדריכלים לגבי הבדלים בין לבידים והפרמטרים המשפיעים על המחירים שלהם.

 

מתכננים את הבית בלי לחרוג מהתקציב – כך עושים זאת נכון

 

גם סוגים שונים של עץ לביד או לבידי עץ אחרים וגם דגמים יוקרתיים יותר כמו לביד צפצפה לדוגמא חייבים לעלות בקנה אחד עם התקציב של הלקוחות. בשביל שהאדריכלים יצליחו לבחור את החומרים שבהם הם ישתמשו על מנת לתכנן את הבית ואף לוודא שהם רלוונטיים, הם צריכים להגדיר את התקציב. מהבחינה הזו, סכום הכסף שרוצים להשקיע הוא כלי לסינון גס בין האפשרויות.

 

לסיכום, אדריכלים מעורבים בשלבים שונים של תכנון הבית. הם יכולים לעזור לנו לבחור את חומרי הגלם המתאימים לפי סגנון העיצוב המועדף ובהתאם לתקציב. במקביל, מצופה מהם להשתמש בידע ובניסיון שברשותם כדי שהחומרים יתאימו לדרישות השונות של כל משפחה ואף יקלו עלינו בתחזוקה ובניקיון.

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר