משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >פרויקטים > עיצוב דירת פנטאוז בת"א K >

 

מידע נוסף

שטח: 220 מ"ר


עיצוב המשלב בין הפנים והחוץ בהלימה, תוך שמירה על קו נקי, אלגנטי מסוגנן ומודרני.

דירה נעימה ומרווחת, עם נגיעות נוסטלגיות. שימוש בחומרים איכותיים ופרטי ריהוט ייחודיים.

עיצוב דירת פנטאוז בת"א K

 

שטח: 220 מ"ר

 

עיצוב אקלקטי לדירת פנטהאוז 

דירת פנטהאוז בתל אביב זכתה לעיצוב אקלקטי ומיוחד, הודות לעבודה משותפת עם הדיירים שגילו עניין וביקשו להיות מאוד מעורבים בתהליך. לראייה, עיצוב המשלב בין הפנים והחוץ בהלימה, תוך שמירה על קו נקי, אלגנטי ומאוד מודרני. התוצאה, בהתאם:


דירה מזמינה, נעימה ומרווחת, הזוכה לקו עיצובי מודרני עם נגיעות נוסטלגיות, תוך שימוש בחומרים איכותיים ופרטי ריהוט ההופכים כל חלל לייחודי ובעל אמירה עיצובית.

 

''מדובר בדיירים שהיו מאוד מעורבים בתהליך'', מספרת בן שוהם ומוסיפה, ''זוג בשלהי שנות השישים של חייהם, אשר החליטו לעבור מבית פרטי בשטח של 4 דונם ברמות השבים למרכז, לדירת פנטהאוז מרווחת המתפרסת על פני 220 מ"ר וכוללת 2 מרפסות וקו רקיע עוצר נשימה של העיר תל אביב. הם חיפשו פינה עבורם, ללא הילדים שגדלו, ועם זאת, ביקשו ליצור חדר אירוח עבור האורחים בהתאמה לקו העיצובי של הבית".

 

עיצוב פנים לחללים משותפים

כבסיס העיצוב, בחרנו בקירות בהירים ורצפת פרקט בצבע חום גושני, שילוב אשר פותח את החלל ונותן תחושת ניקיון ומרחב. לאלו, צוותו פריטי ריהוט בצבעי אפור עם נגיעות צבעוניות, למשל בחלל הציבורי, קרי הסלון, שם שובצו בין הספות האפורות גם ספות צבעוניות. כמו כן, שולבו מנורות מיוחדות, שילוב של "טריגון" ו-"תומאס" בתקרת הסלון, מנורות המהוות אלמנט עיצובי וייחודי בחלל ויוצרות עניין והמשך ישיר לקו העיצובי שנבחר לשאר חללי הבית, שם נבחרו גופי תאורה במראה תעשייתי אפור המתכתבים עם הריהוט והאקססוריז המאוד מינימליסטיים. יש לציין כי הצבע האפור חוזר במספר אופנים, הן במעלה גרם המדרגות ובחללים הרטובים המחופים פסיפס והן בחלל המטבח שם מחופים הארונות באפור – כסוף כהה וגם הרצפה מחופה בצבע זהה, דבר המדגיש את האי הלבן הפונה למרפסת ומעצים את תחושת האסתטיקה והמינימליסטיות שנבחרה כקו העיצובי של הדירה.

 

חיבור בין עיצוב הפנים לחוץ

"על מנת לשמור על הקשר בין החוץ לפנים, הוחלט לוותר על וילונות בתוך הבית ולהשתמש רק בתריסים חשמליים המותקנים בתוך החלונות", מבהירה בן שוהם. לדבריה, ''כך נכנס אור טבעי לחלל מתוך 2 המרפסות בדירה, וגם קו הרקיע של העיר זוכה להיכנס לתוך הבית ממספר נקודות אסטרטגיות, כמו למשל, מפינת הבישול במטבח, מהסלון וגם מאזור פינת האוכל, חללים אשר נשטפים באור טבעי במשך היום ולכן עוצבו בהתאמה, כחללים מרווחים, במראה מודרני נקי מאוד". מדובר בקו הממשיך גם לקומת המשפחה אליה עולים במדרגות עם חיפוי עץ עליו מותקן מעקה זכוכית שקופה, המשך של קו מודרני ועיצוב נקי הזוכה להיות מעוצם דווקא בחדר ההורים, שם נבחרו בקפידה רהיטים מרחפים, החל משידות וכלה בארונות, המשלבים בין מראה קלאסי למראה חמים, הודות לשילוב של עץ ולבן. כמו כן, כחלק מהחשיבה הירוקה שהפכה לטרנד כלל עולמי, זוכה חדר השינה לתכנון מוקפד הכולל מאוורר תקרה לבן המכניס אויר נקי לחלל ונגיעות קלאסיות – נוסטלגיות ההופכים את העיצוב הכה מינימליסטי- נקי וטכני לקלאסי וחמים, בהתאמה לרצונם של הדיירים. הריהוט המרחף ממשיך גם בחללים הרטובים, הן באמבטיה של ההורים והן בשירותי האורחים, שם שודרגו החללים באמצעות שיש כהה וארונות בצבע עץ טבעי וחיפוי פסיפס שונים בכל חלל.

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר