משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > בחירה נכונה של ריהוט לעיצוב המשרד >

 

 

בחירה נכונה של ריהוט לעיצוב המשרד

 

בחירה נכונה של ריהוט משרדי היא משימה קשה מכפי שנהוג לחשוב. ראשית, התחום של עיצוב משרדים מתקדם בקצב מהיר ולא תמיד קל לעקוב אחריו. אם רוצים לעשות את זה כמו שצריך, חייבים להתייעץ עם נציגים של משרד אדריכלים ולהגדיר בפניהם את מסגרת התקציב ואת סדר העדיפויות. מעבר לכך, אדריכלות משרדים מסייעת להתאים את סגנון העיצוב לאופי של המשרד או החברה.

 

שנית, פערי המחירים בין האלמנטים שמשמשים לטובת עיצוב משרד מודרני יכולים להגיע לעשרות אחוזים. בעלי משרדים שמתייעצים עם אדריכלית אמנם יודעים מראש כמה הפרויקט אמור לעלות, אך יש להם עדיין אחריות רבה בכל מה שנוגע להחלטה הסופית ולעמידה בתקציב. זו הסיבה שבגללה צריך לאמץ כמה טיפים לעיצוב משרד ולדעת איך לבחור את הרהיטים.

 

מה ההבדל בין סגנון עיצוב כפרי ומודרני?

 

משרד צריך להיות מקום מזמין, נעים ונוח שמאפשר שעות רבות של עבודה רצופה בלי לפגוע בתחושת המוטיבציה או הלויאליות של העובדים. בין היתר, אחד האלמנטים העיקריים שעומדים לרשות בעלי משרדים שרוצים להשיג את המטרה הזו הם כמובן הרהיטים. לכן כדאי להשקיע בריהוט לצורך עיצוב משרדים ולשאוב השראה מסגנונות שקיימים בארץ ובעולם.

 

הטיפ העיקרי בהקשר הזה הוא להחליט על סגנון עיצוב לפני שבוחרים ריהוט משרדי. אם למשל בוחרים בעזרת אדריכלית את הסגנון הכפרי, עדיף להתמקד ברהיטי עץ מלא ובצבעים חמים. לעומת זאת, בחירה של סגנון מודרני תחייב שימוש ברהיטי מתכת, אלומיניום וזכוכית ובשילוב של מוצרי פרזול וצבעים קרים.
בנוסף, התחום של אדריכלות משרדים מאפשר להתאים את העיצוב לסוג הפעילות שמתקיימת בין העובדים והלקוחות. כאן המטרה היא לדאוג שהריהוט יהיה כלי עזר עבור העובדים ושהוא יגרום גם ללקוחות או לספקים להרגיש בנוח. בטווח הארוך, בחירה נכונה של עיצוב משרד מודרני יכולה להיות משתלמת מאוד ואף להחזיר את ההשקעה.


כיצד לבחור ריהוט משרדי מתאים לאופי פעילות החברה

 

שאלת מיליון הדולר היא כמובן כיצד לבחור ריהוט משרדי בהתאם לאופי הפעילות של החברה. מומחים של משרד אדריכלים מבינים היטב שלכל חברה יש אופי אחר, אך דווקא בעלי המשרדים הם אלו שלא תמיד לוקחים בחשבון את ההבדל בין עיצוב משרד מודרני בחברה מסוימת לבין ריהוט משרדי בחברה אחרת.

התאמת ריהוט המשרדי לאופי הפעילות של החברה מתבצעת בעזרת רהיטים פונקציונאליים. אם מדובר בחברה שמספקת שירותים ובה העבודה מתבצעת בעיקר מול המחשב, עדיף להשקיע במחיצות אופן ספייס מאשר בחדרי ישיבות. מנגד, בחברה שבה הפעילות כוללת שינוע של חפצים, עבודות יד או מלאכה פיזית יש צורך לעצב את המשרדים כך שיהיה הרבה מקום לעבור ותוך הקפדה על כללי הבטיחות.


התאמת העיצוב למסר שהחברה רוצה להעביר


היתרון של אדריכלות משרדים בא לידי ביטוי במסר השיווקי שאותו ניתן להעביר ללקוחות. כאן מנסים להשתמש בריהוט משרדי כדי להתכתב עם הלוגו של החברה, עם הצבעים שמזוהים איתה וגם עם היכולת שלה לבלוט על רקע המתחרים. בשביל להתאים את העיצוב למסר שהחברה רוצה להעביר, כל מה שצריך לעשות הוא לבחור את הצבעים המתאימים ואת הגוונים שהולמים את אופי הפעילות.


בסופו של דבר, עיצוב משרד מודרני מעניק לבעלי משרדים אפשרויות רבות. הסוד של עיצוב משרדים הוא להתייחס להבדלים בין הסגנונות, אך להציב גם את הדרישות והתקציב כחלק בלתי נפרד ממערכת השיקולים. אם לוקחים בחשבון את השיקולים החשובים ומשווים בין סגנונות עיצוב, מעלים את הסיכוי לתוצאה שמשווקת את החברה ומתאימה לאופי הפעילות שלה.

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר