משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > שילוב צמחיה ואלמנטים כפריים בתהליך עיצוב משרדים >

 

 

שילוב צמחיה ואלמנטים כפריים בתהליך עיצוב משרדים

 

תכנון משרדים הינה מלאכת מחשבת המשלבת בתוכה את עקרונות העיצוב המודרני המותאם לסביבת העסקים המודרנית של המאה ה-21, וזאת במטרה להתאים את סביבת המשרד לצרכי העבודה השוטפת המתקיימת בשטחו. כאשר מדברים על עיצוב משרדים בעידן המודרני בו אנו חיים ומנהלים את עסקינו, מדברים בעיקר על סביבת עבודה אורבאנית אשר תוכננה מראש לצרכי רווחת עובדי המשרד.

 

שעות העבודה המרובות והפיכתו של המשרד למעין "בית" שני עבור עובדיו, מחייבות את בעלי המשרד למקד את תהליכי משרד עיצוב פנים תוך שימת לב על רווחת העובד, כאשר אחד מהאמצעים העומדים לרשותכם בכל הנוגע ליצירת אווירה נינוחה ונעימה יותר בסביבת המשרד הינו שילוב של צמחייה ואלמנטים כפריים נוספים כחלק מתהליך עיצוב פנים חלל המשרד.

 

שילוב צמחייה ואלמנטים כפריים בסביבת המשרד - לאיזה סוגי משרדים זה יכול להתאים?

 

כאשר מדברים על יצירת אווירה חמה, כפרית ונעימה בשטח המשרד, מדברים למעשה על יצירת חלל עבודה משותף ואישי, התורם לתחושת ביתיות בקרב כל העובדים. אווירה זו מותאמת לכל סוגי המשרדים ללא יוצא מהכלל, לרבות, עיצוב משרדי הייטק, עיצוב משרדים לבעלי מקצועות חופשיים (עורכי דין, רואי חשבון וכו), עיצוב משרדי גרפיקה ועיצוב וכדומה.


שילוב צמחייה ואלמנטים כפריים - כיצד?

 

עיצוב פנים כפרי לסביבת המשרד הינו הליך עבודה מקצועי במסגרתו מושם דגש על בחירת חומרי הגלם המשמשים לצרכי עיצוב. חומרי גלם אלו יכולים לכלול אומנם חומרים אורבאניים כגון: מתכת, פלסטיק, זכוכית ואלומיניום, אך המוטיב המרכזי בהם הינו שילוב של חומרים טבעיים כגון: עץ טבעי ומלא, אבן טבעית וצמחייה מסוגים שונים המעניקה מימד נוסף של עיצוב כפרי לסביבת המשרד.

 

עיצוב משרדים בסגנון כפרי הינה מלאכת מחשבת המשקללת את כל דרישות העבודה בשטח המשרד לצד יצירת אווירה כפרית חמה ונעימה במסגרתה ניתן לשלב גם אזורי ישיבה אינטימיים ואזורי מנוחה והירגעות לטובת כלל העובדים. עיצוב זה מיושם בין היתר על ידי ליליאן בן שהם אדריכלים שהוא משרד אדריכלים בשרון המתמחה בעיצוב פנים כפרי לבתים, דירות ומשרדים.

 

חשוב לציין שהגדרת הסגנון הכפרי כמוטיב עיצובי לסביבת המשרד המודרני, איננו מבוסס על המוטיבים הכפריים הקלאסיים, אלא על שילוב בין  סגנון עיצוב פנים מודרני והעכשווי לבין הסגנון הכפרי המעודן והחמים. סגנון זה מכונה בשפה המקצועית עיצוב אקלקטי השואב את השראתו מעקרונות העיצוב המודרני תוך שימוש במוטיבים כפריים והמון ירוק בעיניים באמצעות צמחייה וזאת לצד דגשים אורבאניים הכוללים בין היתר שימוש באבני בריק שאף הם משווים תחושה כפרית, זכוכיות ויטראז' המקנות מראה חמים ואינטימי לסביבת המשרד וכדומה.

 

השימוש בצמחייה במקרים אלו בא לידי ביטוי באדניות תלויות הפזורות ברחבי המשרד, גינת תבלינים משרדית היכולה לשמש את עובדי המשרד לחליטות תה או ארוחת הצהריים וכדומה.

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר