משרד אדריכלים - ליליאן בן שוהם
 
ליליאן בן שוהם >בלוג > השבחת נכס בעזרת עיצוב פנים >

 

 

השבחת נכס בעזרת עיצוב פנים

 

 

שדרוג נכס באמצעות תכנון אדריכלי נכון עשוי להעלות את השווי הכספי שלו ובתוך כך לשפר את הסיכוי למכור או לקנות אותו. שינויים שונים בתוך הבית ומחוץ לו מהווים ערך מוסף שמסייע לדיירים ליהנות מאיכות חיים טובה יותר.

 

בית בן שתי קומות או יותר, שמתגוררים בו קשישים בכלל ובעלי מוגבלויות בפרט, מונגש להם ביתר קלות כאשר מותקן בו מעלון המקל על עלייה לקומה גבוהה וירידה ממנה גם אם מי מהדיירים יושב על כיסא גלגלים ומתנייע באמצעותו. תכנון של מעלית ביתית מהווה פתרון יעיל ומושלם לצורך בהגעה אל קומה גבוהה בבית וירידה ממנה ללא קושי וללא חשש מסיכון.

 

השבחת נכס ושדרוגו

 

צו השעה הנגזר ונובע מצורך, גיל וממגבלותיו- צורך באלמנט עיצובי פרקטי - אינו מונע מדיירים להתגורר בביתם גם כאשר אין להם יכולת עוד לעלות ברגל אל קומה גבוהה בביתם. אין במגבלה זו כדי לשלול מהם את האפשרות לעשות זאת. אדרבא, הצורך, ההכרח, הוא, כידוע, אבי ההמצאה. כאן אין צורך "להמציא את הגלגל", מאחר שקיימים ומוצעים פתרונות עיצוב פנים מודרני אפקטיבי להתגבר על מגבלה זו ולהמשיך ליהנות מהבית ללא צורך לעבור למקום אחר.

 

עיצוב מודרני לבתים פרטיים

 

מה שמקורו בצורך מוכיח עצמו כאמצעי מצוין לשיפור רווחת הדיירים ובתוך כך משביח את ערך הנכס שלהם. ניתן להיווכח בכך בעת מכירתו, כאדר השיפור והשדרוג של הבית באמצעות הוספת מעלית ביתית מאפשר לדרוש ולקבל מחיר גבוה יותר בעת מכירת הנכס מאשר בקנייתו. יש כאן אפוא מהלך של רווח כפול- .WIN-WIN

 

השבחה בתכנון אדריכלי נכון

 

יש כמובן אמצעים נוספים להשבחת הנכס ובהם: הוספת מרפסת, הנמכת התקרה או הגבהתה, הוספת חדרים, חיפוי וריצוף בחומרים איכותיים יותר ועוד. על מנת למצות ולהפיק מהבית את פוטנציאל המחיר הגבוה ביותר שניתן לקבל עבורו, חשוב לשים לב לכל פרט שיכול להעלות את השווי שלו. אין ספק כי אמצעי שינוע כה חשוב כגון מעלון פנימי בבית, מאפשר ללקוחות פוטנציאליים רבים יותר לראות בו בית מתאים עבורם, לרבות ובהקשר זה בעיקר בעלי מוגבלויות קשות, שאין ביכולתם להעלות ברגליהם לקומות גבוהות בבית.

 

אם אתם מתלבטים כיצד להשביח את הנכס, חשוב להתייעץ עם אדריכלים ומעצבי פנים מנוסים. בעלי מקצוע יוכלו לייעץ לכם, לתת טיפים ולחסוך בעלויות ההשבחה של הנכס תוך מיצוי מרבי ומיטבי של מבנה הנכס והחלל הקיים, לרבות בחירה בחומרים ובמוצרים הטובים ביותר.

 

אדריכלות בית פרטי

 

נכון, אמנם, להידרש אל שדרוג עיצוב הבית במונחים של עלות- תועלת, אבל מלבדה חשוב להבין כי הוספת אלמנטים עיצוביים פרקטיים עונים בראש ובראשונה על צורך קיומי יומיומי, ולכן הוספתם היא לא אחת תנאי הכרחי לעצם ההיתכנות של המשך מגורי מי מהדיירים בבית. עם זאת, כמו בכל תהליך עיצוב פנים ואדריכלות בתים, חשוב לבחור אלמנטים בתחום עיצוב הפנים מאדריכלית בתים מומלצת, בעלת ידע, ותק וניסיון רב, המתאפיינת ומצטיינת בשקיפות, באמינות ובאחריות.

לתאום פגישה ופרטים נוספים:

ליליאן בן שוהם - משרד אדריכלים   |   סוקולוב 87, רמת השרון 47238   |   טל: 073-7597179  |   נייד: 052-2333288   |   דוא"ל: lilian@benshoam.com

 

עיצוב בתים | עיצוב משרדים | עיצוב פנים מודרני | עיצוב בתים פרטיים | עיצוב פנים כפרי | מעצבת פנים בשרון
עיצוב דירות | תכנון וילות

 

חפשו אותנו ברשתות החברתיות 

      

 

 

אקסטרה קידום אתרים

בניית אתרים

לחצו לחיוג מהיר